Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Ti folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Ti folytatnátok (csak) szexuális viszonyt, családos pasival?

Figyelt kérdés
Hihető az az indok, hogy a pasi szexmentes házasságban szenved, és nem tud rajta változtatni? De a gyerekeit sem tudja otthagyni, és majd megőrül a testiség hiányától?

#megcsalás #viszony #viszony házas férfivel
2018. dec. 1. 10:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%

A GYK az erkölcsös élet utolsó fellegvára, az itteni nők sosem tennének ilyet!!’



(Pszt, a való életben azért elég sok ilyen kapcsolat van)

2018. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Mindennapos sztori, kivéve a gyk-n, ahol minden nő szende szűz az esküvőig, onnantól pedig példás családanya és hűséges feleség a sírig.
2018. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%

#1

Nem is beszéltünk össze... 😀😀😀

2018. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Valóban nem... bár mire a helyi nők kiértékelik a válaszom, nekem is annyi %-om lesz, mint neked 😛
2018. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem jarok ossze dugni senkivel. Van boven szabad, normalis ferfi.
2018. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mivel értelmes lény vagyok, akit nem a testi szükségletei irányítanak. Van agyam, tudom irányítani az ösztöneim, ki tudom önmagam is elégíteni, emiatt nem fogok belemenni egy állatias viszonyba, ami erkölcsileg is, lelkileg is rombol. Nem vagyok szent, de szerelem nélkül nem szexelek senkivel. És naív sem vagyok, hogy ezt a milliószor leírt, ócska dumát bevegyem. Nem az ókorban élünk, egy válás miatt még nem veszíti el a gyerekeit egy igazi, jó apa. Egyszerűen csak félre akar dugni úgy, hogy a feleség is megmaradjon, mert cukin főz, mos, takarít.
2018. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%

mi kell jobban a csalad vagy a sex.? Nekem a szex fontosabb minthogy allhazassagban eljek. A gyerekek ugyanugy szerethetnek ugyanugy gondoskodsz roluk.

Vagy vagy

2018. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Jaj istenem, ezt a sok okos hozzászólást, hogy "a GYK-n letagadják, a való életben meg így, meg úgy" ...

Attól, hogy itt azt írják többségében, hogy nem mennek bele, máshol meg mást tapasztaltok, még nem biztos, hogy az ideírók hazudnak. Egyszerűen csak azok szólnak hozzá többségében, akik erre a kérdésre nemleges választ adnak, talán mert senkinek nincs szüksége arra, hogy aztán oldalakon keresztül anyázzák és oktassák őket erkölcsről.

Ha olyan kérdést tenne fel valaki, hogy "öltél-e már embert?" - nyilván arra sem írnák oda a gyilkosok, hogy "persze, most vágtam a kést a szomszéd tüdejébe!", aki ilyet tesz, inkább csendben marad. És mivel mégis történnek gyilkosságok, akkor abból azt szűrnétek le, hogy akik azt írják, hogy nem öltek embert, azok hazudnak?

2018. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tudjátok, én is annyira átkozottul biztos voltam a dolgomban, hogy pfúj, meg szemétség, stb., amíg harmonikus, és szexuálisan kielégítő kapcsolatban éltem gyerekek nélkül. De most már megértem, és nem ítélem el azokat, akik mindent megtettek a házasságuk megjavítására, mégsem sikerült, de belebetegedni sem akartak a szexmentes életbe...
2018. dec. 1. 11:08
 10/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%
Eddig szinte minden munkahelyemen előfordult 2-3 munkatárs, aki a neje mellett szeretőt tartott, illetve konkrétan egy formáról tudok, aki házas férfiként minden nőnél bepróbálkozott és többségében mindig sikerrel járt, csak letudta varázsolni a bugyit a legelérhetetlenebb szukákról is. Gondolom az itteni csajok sosem láttak, tapasztaltak ilyet, mi több, sosem voltak senki szeretői. Ki is szokták kérni maguknak, miközben álszenten mindegyik sunyít, csak a publikum előtt játsszák az erkölcsös mintanőt.
2018. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!