Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Ti folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Ti folytatnátok (csak) szexuális viszonyt, családos pasival?

Figyelt kérdés
Hihető az az indok, hogy a pasi szexmentes házasságban szenved, és nem tud rajta változtatni? De a gyerekeit sem tudja otthagyni, és majd megőrül a testiség hiányától?

#megcsalás #viszony #viszony házas férfivel
2018. dec. 1. 10:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ez esetben a korrekt eljárás, ha ezt közlöd a pároddal, megpróbáltok megoldást találni, és ha nem sikerül, elválsz. Törekedjetek békés válásra, a gyereknek pedig idővel el tudjátok magyarázni, hogy apu és anyu nem jöttek ki jól, nem tudtak minden gondot megoldani, és mivel nem akarták a kapcsolatukat odáig zülleszteni, hogy állandó veszekedések legyenek, úgy döntöttek, különválnak, de ettől függetlenül az ő számára (mármint a gyermek számára) mindig elérhetőek vagytok, bármilyen problémával, bármikor kereshet titeket. Miért olyan nehéz ezt megtenni?
2018. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg a nok, akik szeretok lesznek, nem a szex miatt lesznek azok elsosorban, hanem mert erzelmileg erintettek. Torodest, szeretetet kapnak, beleszeretnek a ferfiba, es ezert mennek bele ilyen viszonyba, nem elsosorban a szex miatt. Az csak bonusz.
2018. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%

Úgy jártam,ahogy a 12-es írja.Vége már a viszonynak,azóta voltam kettesbe az illetővel többször,de ellenálltam neki.Soha többé! Hamarább köttetem el magam.

Gyávák kilépni a házasságukból.Én megtettem,és nem haltam bele.A volt férjemnek is jobb sora lett.

2018. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Ezt már ezerszer kérdezted. Azóta se volt ezek szerint senki.

Mit vársz, ha újra és újra kiírod?

2018. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem.


Nem vagyok szent, simán tartok párhuzamosan 2-3 szeretőt is, gátlások vagy erkölcsök nélkül és nem érdekel ha megvetnek emiatt.


Azért nem akarnék házas emberrel kavarni, mert az egy merő szenvedés. Már próbáltam, így úgy nem jó, titkolózás, jajj feleség meg ne tudja, hozza magával a frusztrációját, stb stb stb. Engem ezek mind nem érdekelnek, én akarok egy pár telefon számot, amit ha úgy tartja kedvem felhívok, átjön, kielégít, hazamegy. Erre egy házas ember teljesen alkalmatlan, ellenben egy fiatal tomboló egyetemista sráccal például, vagy valami karrierista férfivel. A lényeg, hogy ne legyenek kötöttségei.


És mivel kevés nő akar csak szexet, az aki szeretne, az megteheti, hogy válogat.


Neked inkább azt javaslom válj el, és keress mást.

2018. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Igen,volt már rá példa,hogy családos férfival voltam viszonyban, jelenleg is ilyesmi a helyzet.


Kövezzetek meg.

2018. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%
Azért megy itt a megcsalók ekézése, mert ez tulajdonképpen egy példamutató oldal, ahol lehet kérdezni és választ kapni. Egy probléma van: sokan azzal kapcsolatban adnak tanácsot, amiről semmi tapasztalatuk nincs. Aki azt mondja, hogy egy megcsalást otthon meg kell beszélni, azt tuti nem csinált ilyet vagy ha igen, akkor volt utána egy rossz időszaka vagy olyan a partnere, aki tesz az ilyesmire. Kíváncsi lennék hány ember életét teszik tönkre az itt kapott válaszok:)
2018. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

17: Ha félrelép, akkor hány ember lesz boldog, és hány élete megy tönkre?


Meg lehet ezt tapasztalni a másik oldalról is, mikor téged csal meg az, akiben te megbízol.

Ez a nincs szex ugyanolyan kamu duma, mint az, hogy a gyereket szereti, és miatta maradnak együtt. Érdekes, annyira szereti a gyereket, hogy lelkifurdalás nélkül áldoz pénzt és szabadidőt egy szeretőre, a szex miatt, ahelyett, hogy az imádott gyerekével beülne egy moziba, vagy cukrászdába, és addig sincs otthon.


Ez valójában annyit jelent, hogy egy önző xar alak, aki csak a farkára gondol, de senkit se szeret. Nem válik, mert kényelmetlen lenne gyerektartást fizetni és fenntartani magát, prostira nincs pénz. De ha talál egy cuncit, lakással, gyerek nélkül, akinek nem gond, hogy kevés a pénze, akkor szívesen hozzá költözik.


Hölgyeim, lehet jelentkezni!

2018. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Persze nem törnék pálcát a férfi feje felett,de nekem párkapcsolat kell,nem szeretői viszony egy foglalt férfival.
2018. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
9%

#18

Miből gondolod, hogy a családjával nem tölt időt? Épp azért nem hagyja el őket, mert nem akar vasárnapi apuka lenni. Csak attól, hogy született egy gyereke, nem kapcsolódott ki varázsütésre az összes igénye és vágya. Amikről ha a feleség nem hajlandó tudomást venni, akkor apu bizony előbb-utóbb körül fog nézni a halpiacon, mert se a gyerekeiről lemondani, se a kielégítetlenségbe beleőrülni nem szeretne.

2018. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!