Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Ti folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Ti folytatnátok (csak) szexuális viszonyt, családos pasival?

Figyelt kérdés
Hihető az az indok, hogy a pasi szexmentes házasságban szenved, és nem tud rajta változtatni? De a gyerekeit sem tudja otthagyni, és majd megőrül a testiség hiányától?

#megcsalás #viszony #viszony házas férfivel
2018. dec. 1. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

20: Értő olvasás.

Az exem se töltött időt se vele, se velem, mindig volt egy jó kifogása, hogy miért csak akkor ér haza, mire a fia alszik. Volt, hogy napokig nem látta ébren.

Elmaradtak a közös hétvégi programok, az apa-fia programok, minden.

Annyi haszna volt, hogy válás után se hiányolta, mert megszokta, hogy nincs otthon.

2018. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
Szeretőt tartanék de nem családos pasit..
2018. dec. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Én azt nem értem hogy ha a házasságukban nincsen testiség, akkor ezen miért nem változtatnak?

Ha nem tudnak ezen változtatni, és a férfi nem tudja elfogadni a csökkentett együttléteket, akkor váljon el. Egyszerű az egész, hiszen ha megcsalja a feleségét akkor nem szereti, a gyerekhez pedig nem kell házassági papír... Őket láthatja, közben pedig dughat össze vissza bárkivel.


Amúgy nem folytatnék viszonyt senkivel. Ha szingli lennék akkor se lennék együtt olyan emberrel, akinek van valakije... Egyszerűen jellemgyenge, erkölcstelen, állatias embernek tartom azt, aki megcsalja a párját. Ha a ferjem egynap odaállna elem hogy ő mostazonnal elhagy mert már mást kíván, de egyenes maradt és nem tette meg a hátam mögött, akkor szépen válunk el, és segítek neki amiben tudok. Nincs harag. Tovább lépünk. Ennyi...

2018. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Tudod, amíg az ember egy boldog kapcsolatban él, esetleg nincsenek gyerekek, és megosztani való vagyon, addig könnyen beszél. 5-6 éve ezt mondtam volna én is, amit te. De te mit tennél, ha a párod teljesen elhidegülne tőled, és nem tudtok változtatni rajta sehogy? Te meg majd beleőrülsz a szex hiányába, tested lelked megbetegszik, de a gyermekeid nélkül sem tudnál élni. Főleg, ha csúnyán válasz el, még a kicsi gyermekeidet is ellened nevelik, hogy pfúj, milyen apjuk van.
2018. dec. 4. 11:39
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az szép válás lesz, ha egy kis digidugi után belezúgsz a nőbe, és miatta hagyod ott őket? Mert ez szinte biztosan bekövetkezik.

Vagy ha lebuksz, mindenki azon csámcsog, hogy van valakid, akkor szebben váltok?

2018. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező én azt se értem hogy lehet belebetegedni a szex hiányába. Mások vagyunk, de a mi kapcsolatunkba nem a szex a legfontosabb. Elválnék és ennyi, a helyedben. Próbálnám minél inkább szeliden rendezni a válást, senkinek se tesz jót a durva veszekedés. Így fair, a gyerekekkel szemben is. Milyen példa mégis a megcsalás? És hűtlenség utáni lapítás? :) a legaljasabb dolog amit ember elkövethet a házastársa ellen.
2019. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hát az már elég baj, ha nem tudod: igenis bele lehet betegedni a hosszú távú szexuális kielégítetlenségbe, vagy szex-megvonásba! Nem csak lelki, hanem testi, pszichoszomatikus panaszokat is simán okozhat.
2019. jan. 10. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!