Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjes asszonyok: melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes asszonyok: melyik megcsalás fájna nektek jobban?

Figyelt kérdés

1. A férjetek szexel egy nővel,ám állítása szerint ez csak testiség, nem érez többet a nő iránt.


2. A férjetek évek óta beszélget naponta többször egy nővel,vele oszt meg mindent, mert állítása szerint a nő a lelki társa, de még kézfogás sem volt?



2019. ápr. 8. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lényegtelen, mert mindkettőnek ugyanaz a végkimenetele: mehet a masik nőhöz, vagy ahova akar, zár lecserélve.
2019. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A megcsalás az megcsalás. Nincs különbség megcsalás és megcsalás között! Ugyanúgy fájna.
2019. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő.Mehetne a bánatba.
2019. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi különbség nincs a kettő között. Mindkettőből egyértelmű, hogy nem szeret a férjem és semmi értelme a házasságunknak. Igazából fájni nem fájna egyik sem. Hogyha más nőt gondol a lelki társának tök felesleges együtt lenni (bár olyan férfivel egyébként sem jönnék össze, aki nem engem gondol a lelki társának). Hogyha a szex nem jó közöttünk akkor megint csak régen kuka a kapcsolat. Bármelyik opciót is választaná nekem nem fájna, egyszerűen csak egyértelmű lenne, hogy nem működik a dolog. Az ilyet nem tudnám sajnálni. Főleg mivel egy kapcsolat nem egyik napról a másikra lesz olyen pocsék, hogy más nő mellett keresse a boldogságot vagy a testiséget. Már jóval előtte érezni, hogy nem jó a kapcsolat.
2019. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én páromnak nem tilos más nőkkel beszélgetni, ahogy én is beszelgetek más férfiakkal. Ez nem Szaúd-Arábia. Ellenben egyikünk sem fekszik le mással. Egyrészt, mert mindkettőnknek a másikkal a legjobb az eddigi tapasztalatok alapján, másrészt mert PÁRkapcsolat vagyunk, amibe több ember nem fér bele.


Ha olyan nő lenne az életében, aki fontosabb, mint én, akivel többet beszélgetne, és közelebb érezné magához, mint engem, akkor viszont valószinűleg elengedném. De ha csak barát lenne, az nem érdekel.

2019. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

"1. A férjetek szexel egy nővel" = megcsalás

"2. A férjetek.. beszélget .... egy nővel ....még kézfogás sem volt" = szo sincs megcsalásrol.

A többi fölösleges dili/hiszti ami csak megmérgezi a kapcsolatot.

2019. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Izabella220 ***** válasza:
Engem a lelkizés,jobban felháborít,ez több mint árulás.Nem csupán sex,mint aki jahán gondolatai vezérlik,hanrm érzelmileg is kötődik nah az gáz.
2019. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Izabella220 ***** válasza:
Jah és válás mindkettő.
2019. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben volt részem. :D

A sima félredugásnál is lelkiztek azért, meg ment a közös szimpátia..

de az nagyon fájt, amikor a másik exem egy láthatóan csak vele szórakozó csinilánynak öntötte ki a lelkét, és hogy tisztel engem, csak ezért nem csal meg testileg, de nem tart vonzónak és nem szerelmes belém...hát ezt valami rettentő volt olvasni.

2019. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6# egy "apró részletet" ki felejtettèl a 2. variációból... Nem az a lényeg, hogy néha beszélget egy másik nővel... Hanem, hogy őt tekinti lelkitársának...
2019. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!