Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak részéről a megcsalások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak részéről a megcsalások és szerető tartások fő oka a Pareto elv?

Figyelt kérdés

Állítólag a nők 80 százaléka a férfiak 20%-át akarja, igen ki akarna egy határozatlan félénk elhízott férfit, aki esetleg egzisztenciálisan is rosszul áll, így szinte minden nő a sportos magabiztos határozott anyagilag rendben lévő férfiakat akarja, na most ilyen férfiből kevés van és mivel a nők ilyen férfiakat tartanak a vonzónak ezért hosszú sorok állnak az ilyen férfiak előtt, ezért az ilyen férfiak megtehetik azt hogy több nővel legyenek és ez sokszor ki is használják tisztelet a kivételnek.

Ez lehet nyilván a megcsalások fő oka vagy az hogy szeretőt tartson egy férfi.


ma 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy az. Egyszerűen unják a nőjüket, nem jó a szexuális élet.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Olvastam valahol, hogy a házasságok felében(!) elvileg nincsen szex vagy annyira ritka, hogy az korántsem nevezhető kielégítőnek az egyik félnek. Az embereknek (mármint a normális, nem aszexuális embereknek) igenis fontos a szex. Ahol az egyik fél, jelen esetben a férfi szexuálisan frusztrált, de nincs bátorsága ahhoz, hogy elváljon a gyerekek stb. miatt, ott bizony máshol fogja keresni a kielégülést. Ez helyes így? Nem. Morálisan elítélendő? Igen. Ugyanakkor szerintem valamilyen szinten teljesen érthető.
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Én is a szexmentes kapcsolatokat tartom elsőszámú oknak. A sokéves házasságok 60-70%-ban semmi szex nincs és a nő nem akarja általában.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Leclerc ***** válasza:
100%
3. És miért nem akarja? Esetleg az nem lehet, hogy a férfi már semmit nem tesz, hogy a nőnek legyen kedve? Esetleg az nem lehet, hogy sosem volt jó a szex, mert a férfi nem figyelt a nő igényeire? Értem én hogy rá akarod húzni a nőkre a vizes lepedőt, de az a helyzet, hogy ez két emberen múlik mindig.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A magszóro alaposzton az oka.

Ezek még egymast is meghúzzák. Mindenkit.

ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!