Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 25-26 évesen tényleg nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-26 évesen tényleg nehéz szeretőt találni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a én korosztálymnak (26/F) sokkal nehezebb szeretőt találni mint pl az idősebb 30-40+ korosztálynak.

Alapjáraton jól nézek ki, magas vagyok ( 185/82) de pl én nem nagyon találok erre vevő partnert, holott idősebbektől meg folyamatosan azt hallom hogy van nekik szerető. Vagy esetleg helyileg lennék rossz helyen?(Fejér, Somogy megye)


A negatív kommenteket légy szíves most mellőzük.

Kinek mia véleménye erről? Esetleg tapasztalat?



tegnap 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván könnyebb fiatalon.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, én sosem kerestem.

Engem viszont mindig megtaláltak korábban szeretőnek többször is már...

39/F

tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj hogy fiatal vagy vagy idősebb,hanem valami más.

Pl.nem értesz a nők nyelvén,

nem vagy rámenős,humoros,intelligens,

stb.Vagy túl magasra teszed lécet.A testi adottság csak egy dolog.

tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A te korodban nekem nem volt nehéz erre partnert találni, de most 35 évesen mondhatni lehetetlen feladatnak tartom. Szerintem itt már nem az életkor a mérvadó, hanem túl sok férfi jut egy nőre (online legalábbis). Egyszerűen a felső 5-10% kiszorítja a maradékot. A belépő szint pedig egyre magasabb a tumultussal. Míg régebben elég volt, hogy ne légy csúnya, addig manapság már a ne légy átlagos az alsó határ.
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A #3-asnál a pont, nem rossz helyen vagy, csak nem tudsz csajozni. Ha alkalmira / csak szexre keresel akkor még jobban értened kell(ene) a nők nyelvén mert dúskálhatnak az ajánlatokban ha ilyenben gondolkoznak.
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért keresel?
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!