Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsaló szerepben volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsaló szerepben volt, ő mennyire bánta meg őszintén a tetteit? Mi volt a fő ok? Meddig tartott? Megbocsátottak neki?

Figyelt kérdés
tegnap 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak nőzős hanyagolós flörtölős pasik kapják ezt mivel keresek mellettük inkabb másikat normális barátnak vagy vigasznak vagy szeretetre akik egyensúlyba hoznak vissza szomoruságban. Pótlékok "mankók" a sanyarú "sorsom" miatt csak.


Eleve ők váltják ki a szeretethiányt. A remenytelenséget. Vagy azt hogy nyitni kell másra és lépni tovább próbálkozni kell és menni máshoz. Es valahogy leválni. Vagy ahhoz megerősödni.


Miért bánnék meg olyat ha vki "bánt" és erre elfogadom más segítségnyújtó kezét?


Lebukás meg nincs.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*addig tart amig akarom.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mikor benne voltam nagyon bűntudatom volt, ezért nem is tartott sokáig, kb 3 hónpig.

Ha most a szívemre teszem a kezem, azt tudom mondani, hogy nem bántam meg.

Nagyon sokat adott nekem.

A párom megbocsájtott.

ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene megbánni? Ha annyira zavarna, nem is kezdtem volna bele. Voltak rövidebb-hosszabb kalandjaim, de nem derültek ki soha. Így a megbocsátásról sincs értelme beszélni. Bár azoknak a kapcsolatoknak amúgy is vége lett, szóval nem olyan nagy sztorik ezek.
ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bűntudatom
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most csaltam meg az a nőt aki mellet úgy éreztem hogy ennyi itt a vége soha többet nem kell nekem senki más.


gyerek születet és 6 évig teljesen eltünt a szex bármenynire akartam , próbálkoztam nem jutottam előre. Csak a gyerek miatt maradtam benne hogy nehogy 7végi apuka legyek de ennek az lett az ára hogy semmi intimitás nem volt közöttünk azóta sem de ezt tudtam és beválaltam. Persze igyekeztem ezen javítani de azóta sincs semmi így én nálam idén fogyott el a türelem és úgy hoztam ki a helyzetet hogy már csak a saját magam érdekeit nézem. Össze vissza megyek ahogy épp kedvem van de mégis a gyerekem élete része vagyok és pont le..arom hogy a barátnőm mit gondol :) azt csinálhat amit akar ha nem tetszik neki valami akkor meg lehet menni.

ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!