Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam de megbocsátotta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam de megbocsátotta. De én mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos nem hittem volna, hogy ismét gyakori kérdéseken kötök ki, de mivel ezt jelenleg senkivel nem tudom megbeszélni, szükségem van valami tanácsra.

Nos körülbelül 6 hónapja járok a párommal. Minden jó köztünk, tényleg egy szavam se lehet. A legjobb barátnőmnek is van alakulóban egy kapcsolata ami fontos a sztori szempontjából.

Szóval egy hete én és a legjobb barátnőm berugtunk akivel már 13 éve barátok vagyunk és beszélgettünk, panaszkodtunk minden a szokásos volt. Majd jött egy ilyen furcsa dolog. Tudjátok amikor egymás szemébe néztek és így érzitek, hogy jön a csók. Szóval smárolni kezdtünk. Miután ez megtörtént kinosan nevettünk, hogy jaj de részegek vagyunk meg hogy ez hiba volt. Ezt követően pedig furcsán abba maradt a röhögés és ismét smároltunk. Másnap elmondtam a páromnak, aki elviccelte, hogy legközelebb legalább had nézze végig, meg hogy szerinte ez nem megcsalás. DE! Egy oltári nagy de... Valami furcsa dolog történt velem amit még én se tudok megmagyarázni. Rengetegszer gondolok arra a csókra. De ezelőtt még csak fel sem vetült bennem, hogy esetleg nőkhöz is vonzódhatok. Tudom ez nem kinos mert 2023 van. Nem érezném problémának ha egy nővel járnék. Ez teljesen oké szerintem. De hogy lehet, hogy eddig nem tűnt fel? És ami még rosszabb, ezzel most egy olyan "ribizli" lettem aki megcsalta a pasiját ha így gondolkodom? A páromat nyilván azért nem érdekli mert nem jelentett semmit. Én is ezzel nyugtattam egy hétig magam, hogy nem jelentett semmit. De jelentett,többet mint gondoltam. Mert azóta úgy néz rám a barátnőm mint akkor amikor smároltunk. És ez annyira tetszik nekem. Olyan... Félmosolyos tekintettel, biztos tudjátok.

Van valakinek valami tanácsa? Vagy bármi... Mert jelenleg egy szánalmas libának érzem magamat, aki mint a suliban azt se tudja mit gondoljon.

24/L


2023. júl. 28. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Szerintem jrj a csajjal.
2023. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Én nem akarok bántani senkit, de ha megbocsátotta neked, hogy megcsaltad, akkor innentől kezdve te "mosod is kezeid", mivel ő fogadott vissza. "Férfi" létére egy gyenge jellem. Alárendelő valószínűleg. Szomorú ez, hogy az embereknek semmi méltósága nincs, se önbecsülés, semmi. :/
2023. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Kedvesem.. akivel jobban érzed magad, elvileg egyszer élünk, párodat meg úgy sem zavarja, neki a nő+nő viszony= nem megcsalás.
2023. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második. Talán igazad van. Eddig én is megvetettem a megcsalás minden formátumát, úgyhogy álszent lennék ha azt mondanám hogy nem értek egyet. Csak hogy, (és nem akarom játszani a mindent tudót) tényleg annyira rossz ha elmondtam neki és őt nem zavarta? Mármint, hány pasi vágyik arra hogy a barátnője lesmároljon egy random csajt? Szerintem meglepően sokan. Persze ha bejön egy ilyen eset is mint nálam, hogy be is jön a csaj az már más.

Szóval végülis egy apró gondolat határolja el a kettőt hogy ri**nc vagyok e vagy sem?

De lehet tévedek és hülyeséget beszélek. Ez is egy opció.

2023. júl. 29. 00:45
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Emiatt nem vagy az aminek hívtad magad, de véleményem szerint ez egy olyan kapcsolatban ami szereteten alapul megcsalás volt, csak talán az enyhébb megbocsáthatóbb fajtája.. Az, hogy kinek mi fér bele az teljesen eltérő. De igazából, ha ennyire vonz az ilyesmi akkor felmerülhet nálatok például a hármas lehetősége és akkor ott nem lesz semmilyen rossz dolog mögötte, ha csókolózol a másik lánnyal..


Igazából mostmár tenni nem tudsz mit, csak nem elkövetni újra úgy ahogy tetted, főleg azért, mert látszólag bánt.

2023. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy ferfival csokolozol az felveti a kerdest, hogy valami hianyzik a kapcsolatodbol, egyszeruen csak beinditja az ego mukodeset es megbantva erzed magad es szenvedsz.


Viszont mikor egy azonos nemu embert csokolsz meg, akkor olyat nem tud adni a parod. Nem is kezdi el a parod hasonlitgatni magat hozza, nem lesz depis, onbizalomhianyos.


Persze vannak akiknek ez csak szimplan undorito es emiatt szakitananak, de vannak akiket pedig ugy nem zavar. Viszont mindennek az alapja az oszinteseg, atverni akkor is atvered ha novel ha ferfivel csinalsz barmit. Mivel nem zavarja ezert jobb ha megmondod neki nyiltan, hogy egy het elteltevel ugy erzed hogy ez meg sem volt olyan rossz es ha tortenne barmi a jovoben, akkor mit szolna es akkor nincs belole problema.

2023. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Kerdezo, sajnos emiatt rbanc vagy, igen.
2023. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Szakíts és járj a csajjal! :)
2023. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gyurlaci ***** válasza:

"Tudom ez nem kinos mert 2023 van."

És ha már 2023 van próbáld meg kutyával is hiszen az sem volt még. De először kankutya legyen mert hát fő a fokozatosság elvégre 2023 van.

Engem például ez sem zavar sőt 2024.-ben sem fog. :-))

2023. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Köszönöm szépen az értékes hozzászólásodat. Te melyikkel próbáltad először?

2023. aug. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!