Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat, de ő megbocsátott?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat(csókolóztam más fiúval), tudom nincs rá mentség, undorító ri__ncnak is érzem magam, gerinctelennek, de megbántam, elálltam és elmondtam neki. Ő kért egy kis időt majd pár nap múlva elmondta, hogy bár nagyon megaláztam és megbántottam ad még egy esélyt a kapcsolatnak.

Ilyen tényleg létezhet? Másnak is volt már ilyen? Utána tudott normálisan működni a kapcsolatotok vagy sose volt már olyan mint régen?


2020. máj. 24. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Ezekszerint a pasid nehezen tud becsajozni.

A helyében én is nyilvánosan csókolóztam volna más csajjal, majd utána meg is dugom. Onnantól kvittek lennétek.

2020. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem mondanám, volt több barátnője előttem is. Sose volt gondja ezzel. Ha akarna könnyen találna mást rajtam kívül.

Én tényleg azt hittem, hogy ezzel vége is az egésznek, de akkor is úgy éreztem korrektnek, hogy elmondom.

Az meg kicsinyes szerinte, hogy bosszúból akkor aztán Te is félre lépsz...

2020. máj. 24. 11:15
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Én lefeküdtem másik férfival, férjem megbocsátott, ismer engem, tudja, hogy milyen hirtelen vagyok. El tudtuk felejteni.
2020. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
A pasid nagyon szerelmes a hülye, kegyetlen kis ribi barátnőjébe.
2020. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, létezhet ilyen. De tanulj ebből és ne csald meg többször és legyél hűséges.
2020. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Éljetek nyitott kapcsolatban aztán semmi gond,nyilván azért néha meg tudják kavarni az érzéseidet ismeretlenek is de tudod kit is szeretsz valójában ezért semmi gond nem lesz.

Sok felé kapcsolat létezik,ezért létezik ilyen is hogy megbocsált.

2020. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Vége van a kapcsolatodnak. Innentől kezdve már nem fog tisztelni, sem bízni benned. Egy darabig még ellesz melletted, de már soha nem lesz olyan, mint előtte.


F

2020. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Persze hogy nem fogja tisztelni a pasija. Mi alapján tisztelné?

ha srác okos, a csajnak meg jó teste, akkor dugja még a csajt egy darabig, meg persze mellette más csajokat is.

2020. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Azért ennyire ne legyetek már rossz indulatúak, mindenki követhet el hibákat,nem mindenki fogja megcsalni a partnerét ha szereti.

NE akarjatok rosszat a kérdezőnek, nem ismeritek a barátját,nem minden férfi dug után félre, nyilván rossz érzés neki de ha szereti a partnerét nem fog félre dugni.

2020. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Abban igazatok van, hogy nagyon nagy hülyeséget csináltam. De le is írtam, hogy elismerem.

Viszont nem hiszem, hogy a párom most bosszúból félre lépne, nem olyan fajta, nem annyira kicsinyes. Az egyik legjószívűbb ember a világon.

Ha ezek utána mégis azt mondaná, hogy bocs, nem megy, akkor azt is megérteném egyébként.

2020. máj. 24. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!