Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat, de ő megbocsátott?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat(csókolóztam más fiúval), tudom nincs rá mentség, undorító ri__ncnak is érzem magam, gerinctelennek, de megbántam, elálltam és elmondtam neki. Ő kért egy kis időt majd pár nap múlva elmondta, hogy bár nagyon megaláztam és megbántottam ad még egy esélyt a kapcsolatnak.

Ilyen tényleg létezhet? Másnak is volt már ilyen? Utána tudott normálisan működni a kapcsolatotok vagy sose volt már olyan mint régen?


2020. máj. 24. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Nekem egyszer mesélte egy csaj munkatarsam hogy őt megcsalta a pasija, annyira fájt neki hogy vissza fogadta, és vissza adta neki tehát ő is megcsalta.


Pasik is néha ilyen bosszúállók szóval vigyázz.

A fájdalom az emberből bármit képes kihozni és ha tervez valamit azt nyilván nem fogja közölni veled hanem ugytesz mintha semmi se lenne

2020. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz ugyanaz a kapcsolatotok, tapasztalatból mondom.
2020. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Azért egy csók miatt már ribi aki vissza kell csalni és semmibe nézni kész vicc . Hány évesek vagytok?? Ti soha nem hibáztatok semmiben? Szerintem mivel intelligens a barátod felfogta,hogy te is bánod és tanultál belőle és tübbet ilyen nem lesz,ha meg igen akkor gondolom szakítani fogotk. Én értkelném ,hogy bevallottad.
2020. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezt majd az ido donti el. Lehet most meg ugy erzi tul lesz rajta aztan kesobb fog dobbantani mert rajon hogy megse.
2020. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Megbocsájtja neked. De azt ugye tudod, hogy még ezerszer meg fogod tenni, és nem csak csókkal? Engedd el és keress olyat aki ki tud elégíteni.
2020. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként hogy sikerült ez? Részegen mi? Véletlenül, mi?
2020. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!