Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szívecskézik egymás képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szívecskézik egymás képeit akkor lehet hogy megcsal vele?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik a pasim, nemrég facen cserélt profilképet és egy külföldi csaj beszívezte.

Eddig semmi okom nem volt rá hogy féltékeny legyek és megbíztam benne. Volt erről szó korábban a facen dolgokról,és azt mondta hogy ő nem nagyon likeolgat pláne nem szívez nőket,őt sem nagyon szokták csak rokonok barátok. Rá mentem a csaj oldalára és a barátom is szívezte a néhány képét.

Most nem tudom mit tegyek? rohanjam le ezzel? Nem akarok hisztis pitsának sem tűnni,de ez annyira meg borította a bizalmat,mert tudja jól hogy mi a véleményem az ilyen faces dolgokról kapcsolatban,és hogy nekem az ilyenek rosszul esnének. Legszívesebben számon kérném,mert azt gondolom hogy biztos van vmi azzal a nővel. Vagy hogy kérdezzek rá elegánsan szerintetek?


szept. 15. 20:29
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Általában a szeretők nem szoktak egymast nyíltan így "macerálni"

Hanem inkább csinál kamu facet, vagy írnak smsben.

Nekem is a volt lány osztálytársam akit szerintem 5-6 éves korom óta ismerek mindig szivecskezi a profilom, én is az övét, neki is van párja, nekem most épp nincs xd de semmilyen érzelmek nincsenek ilyen téren a reactok között.

Ha rákérdezel úgy se vallja be, kitalálja hogy neki is valami ismerős stb. Nálam ha rákérdeznének erre simán tudnám bizonyítani hogy óvodás korunk óta ismerjük egymást, együtt jártuk ki iskola, beszéltünk ki dolgokat stb, és elképzelhetetlennek tartjuk hogy több legyen, a barátod nem feltétlenül tudná ezt bizonyítani ha kitalálja és neked csak rosszabb lenne mert egyben már azon is kéne gondolkodnod hogy vajon hazudik-e

Várj egy kicsit szerintem még, nézd meg régi képeiket nem-e szívezték egymásnak, kommenteket, nézd meg hová valósi a csaj, mennyire van közel barátodhoz.

Szerintem ha rá akarsz mindenképp kérdezni azt ne telefonon tedd majd hanem amikor hazajön hozzád.

tegnapelőtt 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én "párom" szívecskézik, öleléseket küld és a nő aláírja, hogy 10 pont.

Szinte naponta chetelnek Messengeren. Mindent megbeszélnek. Azt mondja, csak beszélgetnek. És hogy a nő már többször próbálkozott nála.

Igen, tudom, hogy mit gondoltok. Én is...

Ez NEM normális!

Egy normális párkapcsolatban nincs kifelé szívecskézés egyik fél részéről sem. Én sem szívecskézek senkit, eszem ágában sem lenne soha!

tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi lett, Kérdező? Beszéltetek? :S
tegnapelőtt 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

22

Fú... Miért hagyod? :(

tegnapelőtt 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Beszéltünk, megkérdeztem azt mondta nincsen abban semmi.

Aztán rákérdeztem hogy ki ez a nő,es tetszik e neki amúgy,azt mondta hogy egy ottani barátjának az ismerőse, és hogy szép aranyos,de semmi olyanra ne gondoljak.

Nem tudom higgyek e neki, eddig nem volt bizalmi problémánk

tegnap 10:41
 26/29 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne semmi, akkor nem kell szivecskézni. Bár innentől kezdve, mindegy, hogy szivezik-e vagy sem, mert a bizalmad megingott. Erről beszélgess a pároddal, hogy elvesztetted a bizalmat az irányába, és ez bizony kihatással lesz a kapcsolatotokra.
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

25


"Beszéltünk, megkérdeztem azt mondta nincsen abban semmi."


Ha nincs semmi, akkor minek a szív? Meg a nő is minek szívecskézik?? Kölcsösen nincs semmi, gondolom.

Szép, aranyos... Hát lehet a nő nyomul rá, párodnak meg tetszik a szitu...

Szerintem hazudik ezzel a nincs semmivel:(

tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Meg gondolom neked sem ez volt a megnyugtató válasz... :(


Mit fog tenni, Kérdező?

tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem kár volt megkérdezni. Pont ezért. Most már ne kérdezgessed, hadd egye a fene hogy mi van, nem is vagy féltékeny. Ha bizalmi problémád van és emiatt távolodsz tőle, max te is nyitott szemmel jársz, de kérdezgetni meg belemenni ebbe teljesen felesleges.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!