Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szívecskézik egymás képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szívecskézik egymás képeit akkor lehet hogy megcsal vele?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik a pasim, nemrég facen cserélt profilképet és egy külföldi csaj beszívezte.

Eddig semmi okom nem volt rá hogy féltékeny legyek és megbíztam benne. Volt erről szó korábban a facen dolgokról,és azt mondta hogy ő nem nagyon likeolgat pláne nem szívez nőket,őt sem nagyon szokták csak rokonok barátok. Rá mentem a csaj oldalára és a barátom is szívezte a néhány képét.

Most nem tudom mit tegyek? rohanjam le ezzel? Nem akarok hisztis pitsának sem tűnni,de ez annyira meg borította a bizalmat,mert tudja jól hogy mi a véleményem az ilyen faces dolgokról kapcsolatban,és hogy nekem az ilyenek rosszul esnének. Legszívesebben számon kérném,mert azt gondolom hogy biztos van vmi azzal a nővel. Vagy hogy kérdezzek rá elegánsan szerintetek?


szept. 15. 20:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem sokaig lesz mar veled.
szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Vannak akik mindent szivecskéznek. De azt is hogy pl cseten, mit csinálsz? Főzök. Szív. És akkor az összes barátját hasonlóan. Vagy pasik egymást. Lassan már az lesz a szerelmi vallomás ha valaki nem szivez.
szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Hát pont ezaz,hogy ő nem olyan bevallása szerint, és nem is láttam nagyon, mondjuk igaz nem is látom h kik az ismerősei,de nem is kutakodtam annyira ezután. Csak ez így most szemet szúrt mert nem volt még ilyen. nem vagyunk az a nagy képfeltöltősök.

És teljesen megbíztam benne,de ez tényleg nagyon gyanús. És nem tudom mit tegyek,ma inkább nem is beszéltem vele emiatt. Mert akkor tuti átmentem volna hisztisbe, de ha meg tényleg alaptalan a félelmem?

szept. 16. 01:37
 14/29 anonim ***** válasza:
Minden társaságban más a divat ám. Ne parázz ezen, persze jelenthet valamit, de tényleg olyan emberek sziveznek mindent hogy sose gondoltam volna róluk. Már majdhogynem udvariassági formula lett, meg annak a bizonyítéka hogy ő nem negatív ember, hiszen szivez. Mindenesetre nagyon növekszik az 1 főre jutó szivek száma néhány társaságban, van ahol meg egy sincs, és nem lehet tudni mi a módi :)
szept. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
En is gyanakodnek a helyedben, plane, hogy nem vagy ott mellette, kvazi azt tud csinalni, amit akar. Bejon neki a csaj, a szivecskevel jelzi es szerintem mar a csajon mulik, mi lesz ebbol. Ha szamonkered a csavot, tuti tagadni fog. Kint van amugy, hogy kapcsolatban van veled? Vagy szinglinek tuntok profil alapjan?
szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

13-as válaszodra mondom kérdező, ez a viselkedés olyanná tesz téged, akit iszonyat könnyű megcsalni, mert még a gyanús jelnek se megy utána. Te aztán nagyon mélyen félsz attól, hogy csak nehogy hisztisnek tűnjél. Mert, akkor mi van, ha valaki hisztis? :D A világ legaljább embere, a legnagyobb szégyen? :D Nem! Ez meg, hogy utána mennél egy gyanús jelnek, hogy akkor mi van, korántsem a hiszti kategória, hanem a normális, önmagára adó ember viselkedése, aki nem akarja, hogy csalják.

Második voltam amúgy.

szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Az a szomoru hogy a baratod magatol nem mondta azt sem hogy ne hogy felre ersd ezt a szivezest mert csak haveri.. de nem o aki nem csinalt soha ilyent meg csak meg sem kell magyarazza. O ugyvan vele hogy te fuggesz tole jobban ezert barmit megtehet amit akar.
szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16 Ha utánamegy akkor is le tudja tagadni. Nyilván ki kell deríteni de a pasitól nem lehet megtudni, meg lehet hogy épp veszekedést akar provokálni a csávó hogy otthagyhassa. Ne adja már meg neki ezt az örömet/könnyebbséget.
szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

13


Én is azt gondolom, hogy ha erre, akkor erre igazán van okod hisztisnek lenni és lekapni a kedves fejét. :D


Szerintem élőben úgyis látni fogod rajta, hogy mismásol vagy gyanúsan reagál.

szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

15


Igen, ha tagad is, akkor is utána kell menni és kideríteni. Nagyon nagy százalékban hazudnak valamit:(

szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!