Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelenthet? Egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Egy házaspár kézenfogva ment az úton. Nem szokták általában fogni egymás kezét. Mostanában a férfival mindig odaszólunk egymáshoz, voltak csábos, fülig érő mosolyaink egymásra. Nekem tetszik.Azt hittem én is neki.

Figyelt kérdés

Nem tudom ki fogta meg kinek a kezét, de célzás volt nekem?

Csak az újjaikat fogták lazán.

Én sz utca másik végén az autóban babráltam. Lehet nem us jelentett semmit?

Mire gondoljak?



máj. 29. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Mit kell azon célozgatni, hogy egy házas férfival flörtölsz?

Én is köszönök férfiaknak, sőt van, akivel beszélgetek is. De egyiktől sem akarok semmit.

máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mit jelenthet, hogy az utcán fogja a felesége kezét?

Gondolom szereti, és vele akar maradni.

máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tök mindegy neked? Ne más portáján kapirgálj!
máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ugye te se gondolod komolyan, hogy ezzel neked üzent valamit? :D
máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha magadtol nem lenne annyi eszed, akkor segitek. A foglalt ember foglalt, keress mast.
máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Tetszhet, de ne flörtölj vele, mert gerinctelen dolog. Nézd meg, könyveld el magadban, hogy jó, de ennyi. Keress magadnak független embert.
máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha volt flört köztetek akkor meggondolta magát és ja neked üzent, hogy tipli van.
máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti hogy házasok és összetartoznak.
máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Felejtsd el. Számodra semmi jó nem sült volna ki belőle.
máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

jaj hagyjuk már ezt a sok ömlengést a szent "házasságról". De azért vicces hogy némelyek hogy össze tudják szarni azonnal magukat, ha egy idegen nő csak annyit mond, hogy finoman flörtöl vele egy férj. Micsoda sziklaszilárd alapok lehetnek ott :)

Mindenki tudja, hogy 90% csak azért van benne a "házasságban", mert valamivel satuba fogjátok a tökeit: gyerek, hitel, közös cég.


Nyilván kompenzál otthon, játssza a jófiút, közben már a szeme a pályán van. Vagy az asszonyka szagot fogott, és menti a menthetőt, vissza akarja édesgetni magához.


Tudod, megy a színház, főleg kifelé, belül meg már rohadt az egész, amolyan igazi jó házastárs módra. :) Ha szeretné őt a férje, rá sem nézne másra.

máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!