Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szívecskézik egymás képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szívecskézik egymás képeit akkor lehet hogy megcsal vele?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik a pasim, nemrég facen cserélt profilképet és egy külföldi csaj beszívezte.

Eddig semmi okom nem volt rá hogy féltékeny legyek és megbíztam benne. Volt erről szó korábban a facen dolgokról,és azt mondta hogy ő nem nagyon likeolgat pláne nem szívez nőket,őt sem nagyon szokták csak rokonok barátok. Rá mentem a csaj oldalára és a barátom is szívezte a néhány képét.

Most nem tudom mit tegyek? rohanjam le ezzel? Nem akarok hisztis pitsának sem tűnni,de ez annyira meg borította a bizalmat,mert tudja jól hogy mi a véleményem az ilyen faces dolgokról kapcsolatban,és hogy nekem az ilyenek rosszul esnének. Legszívesebben számon kérném,mert azt gondolom hogy biztos van vmi azzal a nővel. Vagy hogy kérdezzek rá elegánsan szerintetek?


szept. 15. 20:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Bejön neki és ha nem is keféli jelenleg majd fogja.
szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nem hiszti kérdése, hanem hűtlenség gyanúja áll fenn. Ne legyél megcsalt lábtörlő csak azért, mert beléd nevelte a társadalom, hogy ciki hisztisnek lenni/tűnni...
szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy tök idegen nő, akkor igen, ez az erősen gyanús kategória:(


Mesélt bármit is erről a nőről?


Én lehet a helyedben húznék egy merészet és ráírnék a nőre... Csak a szöveget kellene jól kitalálni.

szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy hogy kérdezzek rá elegánsan szerintetek?"


Ha van is valami szinte biztos, hogy hazudni fog:(

szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Fix számonkérném, ha én lennék ilyen szituációban. Ez az oda-vissza szivecskézés, gáz. Sima like jel még elmegy, de aki kapcsolatban van, az rokonokat leszámítva, szerintem ne szivecskézgessen, főleg ne ellenkező neműt...
szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

En szépen csendben keresnék mást. Szerintem ezen nincs mit beszélni vagy megbeszélni.


Ha nem is d.gja attól még biztos odavan érte.

szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
Kerdezd meg. En pl visszavonnam a sziveket illeto keperol.
szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
En nem csalom meg a parom. Ha tudnam,h zavarja a szivezes,akkor nem tennem.
szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%

Igen, de olyan is van, hogy egy férfi különösebb jelentés nélkül szivecskéz ismerősöket. Ha most ez így egy egyedüli példa, az elég fura... Főleg, hogy a Kérdező írja, hogy előzőleg beszélgettek is erről.


Én a konkrét bizonyítékokra mennék, hogy esély se legyen hazudni... Jogod van az igazsághoz. Telefonba nem tudsz esetleg belenézni valahogy?

szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
vannak ismerőseim akik minden ismerősüknek a hozzászólását képeit szivecskézik
szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!