Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van két olyan embernek egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két olyan embernek egymás mellett helye, ahol az egyik folyamatosan csalja a másikat? Szerelmes az ilyen? Megéri vele maradni, leállhat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog leállni. Neked kell eldönteni, hogy látsz-e így értéket benne. A többség azonnal elhagyná.
2020. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most még nincs helyük egymás mellett, hacsak ebben nem egyeznek meg. Nem szerelmes beléd (esetleg másba, de inkább most még senkibe - fut, amerre a farka hívja). Most még nem éri meg vele maradni. Idővel leállhat (de hol van a biztosíték rá?).

Ffi.

2020. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
maga a kérdés is vicces ...az is, hogy szerelmes e az ilyen...ó hogyne
2020. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez a kérdés amúgy komoly? Természetesen nics helyük egymás mellett mert az aki csalja a párját, az nem szereti és nem tiszteli őt egy minimális szinten sem. De nem csak hogy nem szereti, még szánt szándékkal bántja is anélkül hogy rosszul érezné magát miatta.

Nem fog leállni főleg ha már alapból többször megtette. Még ha a párja meg is bocsát neki akkor is azt fogja látni hogy "na de jó megcsalhatom és simán megúsztam, csináljuk akkor tovább".

Szerintem egy kapcsolatba egyetlen egy megcsalás sem férhet bele, aki megcsalja a párját azt ki kell dobni azonnal

2020. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Istenem, mennyi naiv ember akik ehhez hasonló kérdéseket írnak ki. Sajnos fogalmad sincs még a valódi szerelemről. Különben nem tennél fel ilyen kérdést.
2020. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Amikor a megcsalt felnek fogalma sincs arrol, hogy evek ota csaljak, gondolhatja o jonak a hazassagat. Amirol nem tud az nem faj. A hutlen meg biztosan lat benne erteket azert nem valik el.Tehat lehet ez a kapcsolat majdnem tokeletes.
2020. máj. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Van értelme egy embernek az önbecsülését egy ilyenért elhagyni?


6-os ha nem tudja évekig akkor ideje hogy tudja önmaga miatt, hogy ne vesztegesse a drága idejét olyan mellett aki nem becsüli meg, nem tiszteli, valószínűleg kiröhögi a szeretőjével, mert olvastam itt ilyet is, hogy a szerető írt itt egy kérdést, de előtte ez a szerető szintén megcsalt fél volt, és ami mocsok jött a szájából azt inkább nem részletezném, egy-kettőnek nem ártana egy fogorvos, aki átmossa a száját.


Szóval a kérdésre a válasz. Minek együtt maradni olyannal, aki egy robotnak nézi a másikat, ami kiszolgálja és azt hiszi arra való, hogy megalázza minden egyes alkalommal. Nem nem szerelmes az ilyen.


Nem fog változni.

2020. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

#6-os


Kérdés, hogy a megcsalt fél valójában mennyire is figyel a párjára? Én pl minden rezdülését ismerem a férjemnek, elég csak ránéznem és már a szeméből látom ha bántja valami. Azt mondta ha akarna sem tudna átb*szni, mert túlságosan jól olvasok a viselkedéséből. :D

Nem egy olyat tudok ahol a nő ha kicsit is foglalkozott volna a párjával akkor észrevehette volna, hogy a párja félrekúr.

2020. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8, ez szerintem hülyeség. Nagyon sok nő valóban érzi és látja,hogy valami nem stimmel. Amikor felhozza a férfinak az oylan tagadásba kezd,hogy még a nő érzi magát kellemetlenül,hogy azt feltételezte. Sőt azután elterjed a nőről,hogy mekkora egy hisztis,féltékenykedő liba. Miközben amúgy meg nagyon jogosan érzi ,hogy valami nagyon nem kóser. Ez akár fordítva is igaz. Aki nem akarja bevallani azon hiába érzed meg,hogy megcsal a végletekig képes lesz tagadni és saját magadat fogod kétségbevonni ,hogytalán te vagy a paranoiás.
2020. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: én arra értettem amit a 6-os írt, amikor a megcsalt félnek évekig fogalma sincs, hogy a háta mögött félrekúrnak.
2020. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!