Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok , volt hogy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok , volt hogy semmi konkrét jel nem volt hogy megcsal a párod de egy belső hang azt súgta hogy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
szept. 15. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem
szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Igen,Egyszerűen megéreztem. Aztán elkezdtem "nyomozni" és ki is derült minden.:)
szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, egy nap nagyon rossz érzés fogott el semmiből semmi, nem tudtam hová tenni bár mélyen legbelül tudtam, hogy hűtlen az ex mert furán viselkedett velem csak reménykedtem, hogy rosszak a napjai vagy valami ilyesmi. Aztán mivel nem ment ki a fejemből az a gyatra érzés belekukkantottam a telójába és szembesültem vele, hogy a megérzéseim nem hazudnak nekem.
szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen, volt hogy álmodtam is róla hogy megcsal. Végül igaz volt, távkapcsolatban voltunk és amint felrakott a vonatra hívta át a másik csajt magához.
szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Aztán a gépemen hagyott skype-ja lebuktatta
szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen volt. Megérzés mikor azzal a nővel találkoztam…. Olyan megmagyarázhatatlan fura, rossz èrzés.Akkor elhessegettem ezt a gondolatot, utólag kiderült igazam volt.
szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Hogy néztek bele telefonba? Manapság mindenkinek zárt a banki alkalmazások miatt eleve. Vagy ezek még régi sztorik?
szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

#7 tudod egymás között egy normális kapcsolatban általában megosztják egymással a teló jelkódot.


Egyébként jó látni hogy vannak ilyen médium nők, megnyugtató 😉😉

tegnapelőtt 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 még soha nem hallott ilyet, de komolyan. miért osztják meg?
tegnapelőtt 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
#9 mert nincs semmi titkolni való egymás között, bizalom jele hogy bármikor felveheted a telóját és használhatod, mert engedi mivel semmit sem titkol
tegnapelőtt 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!