Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiaknak vagy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak vagy a nőknek nagyobb fájdalom, sérülés a megcsalás?

Figyelt kérdés
szept. 14. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

8

Csakhogy már nem vagyunk ősemberek. Bár egyesek lehet annak érzik magukat.

Enyhén szólva nem úgy élünk már, mint annó a barlangban.

szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11. Jaj, dehogy nem! Kizárólag csak a technológia fejlődött. Az emberi ösztön semmit sem!
szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

#5 amúgy neked ez honnan jön?

Mi az hogy nincs?


Voltam már megcsalva, utána is voltak szakítások, én sokkal több érzelmet vittem a kapcsolatba, sokkal jobban szerettem a lányt, és amikor megtörtént az eset konkrétan a szívem tört össze. Olyan érzelmi mélyponton talán még sose voltam, és amikor valakinek ki lelkiztem magam az egészről akár itt akár ismerősöknek k*rva jó megkönnyebbülés volt. Tehát ezt a férfiaknak nincsenek érzelmeik állítás teljesen hamis, attól hogy ilyenekkel találkoztál nem kell általánosítani. szerintem nem ismered az összes férfit hogy ilyen merész kijelentéseket állíts.


Amúgy témához visszatérve, szerintem ez attól függ hogy ki mennyire szereti a másikat, az hülyeség hogy egyformán szeretik egymást, mert akkor nem lépne félre az egyik.

Van jó pár fiú ismerősöm aki végig ment ezen és kb teljesen összetörtek, azóta sem képesek bízni lánykkban, hasonló cipőben jártam de úgymond már megtanultam kezelni, tehat ha újra felszarvazna valaki, képes lennék nemes egyszeruseggel lesz@rni az egészet.

Szóval ez a fiúknak csak az a bajuk hogy nem kúrhatnak tovább hülyeség, érzelmileg is rossz sokszor csak a fiúk nem posztolják ki instagramra meg tiktokra, és inkább leplezik, magukban tartják.

tegnapelőtt 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

#13 A férfiak nem tudnak úgy érezni, szeretni, mint egy nő.

Ezt onnan tudom, hogy én nő vagyok és bőven van már annyi élettapasztalatom.


A férfiak nem tudnak úgy szerelmesek lenni, szeretni, hogy csak beszélgetnek a nőkkel.

Náluk csak ez a funkcionális szeretet van, nem képesek úgy szeretni, mint embert, önmagáért.


A férfiaknak csak akkor van valamilyen érzése egy nő irányába, ha már testi kapcsolat is van, és alapból sokat gürcölt/gürcöl azért, hogy ezt elérje.


Ilyenre a férfiak nem képesek, hogy csak úgy érdek nélkül chatelgetnek egy nővel és beleszeretnek a lelkébe.:D Ezt te magad sem hiszed el, mert tudod, hogy hazugság.

Egy nő viszont simán bele tud így szeretni egy férfibe.

tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Szóval az a lényeg, hogy el kellene olvasni mire válaszolsz, ha már kommentálsz.

Mivel én arról beszéltem, hogy férfiak részéről ilyesmi nem létezik, hogy érzelmi megcsalás, mivel ők ilyen érzések átélésére képtelenek.


A párkapcsolati szakítás az egy teljesen más témakör, nem is volt ennek semmi köze ahhoz, amiről én írtam.

tegnapelőtt 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

#14 én vagyok a 13-as, és részemről badarság amit írtál.


Volt már velem, nem 1x, hogy úgy beszélgettem egy lánnyal, hogy "csak úgy" minden hátsó szex szándék nélkül, mert jó volt vele beszélni. Ebbe szerettem bele, hogy egyforma a stílusunk, stb. Legtöbb párkapcsolatomban volt hogy hosszas ideig nem történt kb semmilyen intim dolog, és nem is nagyon akartuk, de ettől függetlenül szerettük egymást.


Lehet lehetetlennek tartod mert te eddig ilyennel nem találkoztál de igenis képesek vagyunk egy nő lelkébe beleszeretni.

Valóban felerősödik egy aktus után az érzelem a nő irányába, de ez termeszetes szerintem.


Nem tudom ez a nagy tudás erről a térről honnan van neked, azonban elég nagy tévedésekben élsz.

Arról mit tudsz mondani hogy van számos olyan történet hogy sokáig chatel egy nő és egy férfi aztán a nő teljesen oda van a paliért már ezek alapján aztán amikor megtudja hogy ekkora a mérete (nem feltétlen az a méret, sima magasság akár) akkor inkább hanyagolja a további beszélgetést mindenféle megbánás és egyéb nélkül? Ennyit arról akkor, hogy "a lelkébe szerelmes"


Ha a férfiak nem képesek szeretni annyira mint a nők, akkor miért elég gyakori hogy a nő lép félre először/hagyja el a párját?


De persze, hazugság az amit én magamról tudok, mert biztos nem ismerem magam.

tegnapelőtt 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 Te mondtál valamit magadról, én meg általánosságban beszélek.

Minek írsz többes számban?

Általánosságban nincs igazad.

Most vagy te élsz tévedésben, vagy szándékosan hazudozol, mert hülyének nézed a nőket.

tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16 Bizonyítsd be, hogy a nők lépnek félre először.Nem tudod, mert hazugság.

Az az igazság, hogy a nők többször kezdeményeznek válást.Mi ennek az oka?Mert a nőkben van gerinc és otthagyják a szart.

A férfiak meg csalnak és maradnak, mert haszonlesők és gerinctelenek.

tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

#17 általánosságban beszélsz de azért te úgy írogatod a dolgokat mintha kivétel nélkül minden férfira igaz lenne amit állítasz.

Ezzel az erővel akkor minden nő megcsalja a párját ugyanúgy mert van olyan akire ez igaz, és általánosságban ez igaz?

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!