Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiaknak vagy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak vagy a nőknek nagyobb fájdalom, sérülés a megcsalás?

Figyelt kérdés
szept. 14. 15:08
A kérdező szavazást indított:
A férfiaknak
A nőknek
Mindkét nemnek egyformán
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Annak, aki érzékenyebb és sokat jelentett neki a másik.
szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
A testi a férfiaknak, az érzelmi a nőknek.
szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Mindig az szenved a legjobban, aki jobban szeret. Aki érzelmileg jobban érintett.
szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Engem inkább feldobna! Mindig mondom is az asszonynak hogy pasizhatna már, meg ha céges buliba kicsípi magát, hozzon már haza egy pasit. Teljesen komolyan mondom! Már arra is gondoltam hogy fizetek annak férfinak aki elcsavarja a fejét. 165/56 44 éves ha valakit érdekel. Természetesen én mindent tagadok, csak diszkréció mellett.
szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

#2 Nem létezik olyan, hogy érzelmi megcsalás.A férfiaknak nincsenek érzései.Max olyan van, hogy hazudoznak egy nőnek dugás reményében, de nem jön össze.

Férfiak nem szoktak nőkkel érdek nélkül lelkizni, mert nekik nincs.

Érzelmileg kötődni nem tudnak egy nőhöz, ha nincs testiség, befektetett munka, pénz.

szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
5. Nem igazán értek egyet a nőkkel, de most igazad van! A pasik egy percet sem lennének együtt egy nővel sem, ha nem lenne szex. Szex=nő, nő=szex. Emiatt lesznek bohócok, pincsik, hősök, világmegváltók, vagy amit az adott nő éppen látni akar!
szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

#6 Na ugye.

Nőként sem kell semmire sem értékelni a férfiak üres locsogását, amíg tettekkel meg nem támogatja a szavait.Pont ezért mondom, hogy érzelmi megcsalás nem létezik.

szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Én olvastam erről, hogy evolúciósan így alakult ki, mert a férfiaknak az volt a legnagyobb veszély, ha a nő mással fekszik le és más gyerekét kell nevelniük. A nőknek meg az, ha a férfi elkezdett érzelmileg más nőhöz kötődni és lelépett, mert akkor az erőforrások oda mentek át. (2-es voltam)
szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
7. Teljesen igazad van! A nők többsége felül az üres szavaknak, majd később sírnak hogy le lettek cserélve. Én férfiak között nőttem fel, férfiak között dolgozom(diplomás, felsőkategória). Csak halkan jegyzem meg, a központban mindig a szex van a férfi agyban. Színészkedés a férfiak élete, csak sokan ezt nem vallják be. Aztán vannak a verebek, akik meg alárendelődnek a nőknek. Na, őket meg a nők nem nézik semmibe.
szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem nemtől függ.


9

"Csak halkan jegyzem meg, a központban mindig a szex van a férfi agyban. Színészkedés a férfiak élete,"


Igen, egymás előtt játszák a nagy macsót, aztán ha a barátnőjük otthagyja őket, akkor krokodil könnyeket hullatnak.

szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!