Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiaknál mennyire lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mennyire lehetséges ilyen személyiségfejlődés pár hónap alatt?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt a párommal, közöttünk nagyon jó az összhang, boldogok vagyunk együtt. Elmesélte, hogy az előző párjával 6 évig együtt voltak, viszont nagyon sokszor megcsalta. A történet nem ennyire fekete fehér, hogy ezért ő a rossz gonosz. Nyilván ő sem hibátlan, sőt, viszont itt mindketten hibásak voltak, egyrészt értem a csaj oldalát is és párom oldalát is. Azt mondta nekem, hogy velem ezt már nem szeretné elrontani, mert engem sem szeretne megbántani és magát sem szeretné mégegyszer ilyen szintem szembeköpni, sokat beszélgettünk erről és úgy látom tényleg komolyan gondolja ezt. Viszont mielőtt összejöttünk, előtte nem sokkal még együtt volt az exével és még akkor az utolsó hónapjaikban is megcsalta, nem tudom lehet e valakinél hirtelen ekkora fordulat vagy hogy ez velem jött e, gondolom igen. Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Az a baj, hogy én alapjáraton nehezen kezdek el bízni és így a múlt miatt néha előjön bennem a félelem, hogy velem is ugyan ezt megcsinálja és ahogy az exe, én sem fogom soha megtudni.

2022. szept. 3. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, a megcsalás sosem a kapcsolatról meg a megcsaltról állít ki bizonyítványt, hanem a megcsalóról. Mivel bármilyen rossz is egy kapcsolat, hacsak nem az életével vagy egyéb ehhez hasonló szintű dolgokkal zsarolják, akkor az ő döntése az, hogy nem szakít és az ő döntése, hogy nem próbálja megjavítani, ehelyett megcsal. Főleg, ha gyerek sincs a kapcsolatban, ahol legalább amögé lehetne bújni, hogy utálja a házastársát, de nem akar hétvégi apuka/egyedülálló anyuka lenni.

Én nem tudnék megbízni benne, ez egészen biztos. Ez még csak nem is egyszerű botlás... most boldogok vagytok, de mi lesz, ha éppen te leszel a rossz valamiért?

2022. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Ne ezen gondolkodj.

Éld meg vele a jót amíg tart.

Hónapokig, évekig, vagy egy életen át :)

Ne gondolj túl mindent.

Az csak elrontja a dolgokat :)

2022. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
már megcsalt
2022. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem csak idő kérdése. Aki nem csalja meg a másikat, az tiszteli a párját. Simán szakithatott volna vele vagy ele állhatott volna, hogy megmondja, másra is van szüksége, de ő inkább sunyi és aljas hazug módon a hata mögött csinálta.

Az ilyen embertől semmi jóra ne számíts. Téged MÉG nem csalt meg, mert fel éve vagytok együtt, de amint felmerül egy olyan probléma, amit meg kellene oldani az első lesz, hogy titokban intéz egy új not.

2022. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de aki többszörös csaló az valószínüleg így intézi majd el ha felhős lesz közöttetek a viszony. Gondolj bele hogy ez egy jellemvonás, ez nem fog változni én ezt gondolom. Ugyanis ennek az embernek ez a válasz reakciója ha valami nem klappol, és ez nem egyenes dolog.
2022. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

menekülj!

tök komolyan mondom, h. ne kezdj ilyen csávóval, rossz vége lesz.

ha most azt várod tőle, h. hűséges lesz hozzád, az kb. olyan, mintha egy alapjáraton káromkodós emberről elhinnéd, h. holnaptól soha többet nem mondja ki, h. a faxom bmeg.

2022. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!