Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Mi a véleményetek az alábbi mondásról?

Figyelt kérdés

"A tapasztalat nem az, ami történik velünk, hanem az, hogy mit kezdünk ezzel a történéssel."


Aldous Huxley



2021. máj. 27. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem semmi mert ez a jellemfejlődésről szól,nincs köze a genetikához ami szerintük megalapozza valakinél hogy sikeres e a nőknél vagy sem..ha nem lennének lusták, és foglalkoznának a személyiségfejlődéssel akkor nem itt picsognának mindennap hogy a gonosz nőknek micsoda elvárásai vannak mert velük még csak le sem feküdnek.
2021. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem igaza van. Mindenkiből ki kell hozni a maximumot, én is ezt teszem a kinézetemtől függetlenül.


Egyébként ha Huxley -ról van szó, olvastam a szép új világot, amiben a kinézetbeni különbségekből eredő társadalmi feszültséget a férfiak között úgy próbálták, hogy klónozással elérték, hogy kaszton belül minden férfi ugyanúgy, tökéletesen nézzen ki. Ahogy a könyvből is kiderült, ez a módszer nem működik, mivel mindenképp lesz a férfiak között egy minimális különbség, amit a nők észre fognak venni és ez alapján fognak előnyben részesíteni bizonyos embereket akkor is, ha erre alig -alig van lehetőségük.


Ezért nem működik az beszólás, hogy az inceleket egyszerűen öljük, meg, vagy hagyjuk megrohadni, legalább a születő férfiak szebbek lesznek és kevésbé lesznek ilyen problémáik, mert ha a jövőben csak szép férfiak születnek, a nők ugyanúgy meg fogják találni közöttük is a felső 20% -ot. Megjegyzem, hogy az eugenika szempontjából sem jó a szépség alapján történő kiválasztás, mivel nem a 40000 évvel ezelőtti gyűjtögető/vadász társadalomban élünk, amire a női agy optimalizálva van.


A megoldás, hogy meg kell szüntetni a 80 -20 -a szabályt, amennyire csak lehet. El kell érni, hogy a férfiak döntő többsége tudjon matchelni Tinderen, akár a nők jogainak csorbításával is.

2021. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

1-es vagyok


Amúgy 22F vagyok, mielőtt megkapnám a femináci jelzőt.. :D

2021. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

2


Tehát azért vennéd el a világ felének a jogait, mert egy alkalmazáson nem tudsz ismerkedni? Jesszus, mi lenne ha maholnap megszűnne az egész internet, mert ti még akkor se kapnátok nőt. Honnan szereznétek ezeket a nagy tapasztalatokat?

2021. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

[link]


A csávó gyakorlatilag mindent megtett a személyiségfejlesztésért, ami sikerült is neki. Ezen kívül kigyúrta magát teljesen naturálban vegetáriánus étrend mellett (végtelen akaraterő), és még van egy sikeres youtube csatornája is 100e követővel (státusz).


Mégis mindkét barátnője kidobta és jelenleg egyedül van.


[link]


Ő bűnözésen kívül semmit nem tett soha és még csak nem is annyira izmos, mégis milliomost és sikeres embert csinált belőle a barátnője, akin kívül van több ezer másik nő is, aki azonnal lefeküdne vele.


Nem mondom, hogy a személyiségfejlesztés nem működik ha mondjuk barátságról vagy pénzről van szó, viszont nőt a mai világban nem fogsz vele szerezni.

2021. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: a kérdés egyáltalán nem erről szólt.
2021. máj. 27. 23:24
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
6: De erről. Nem lehet mit kezdeni a történéssel azon kívül, hogy politikailag szerünk érvényt az akaratunknak (szerintem, mások nem így gondolják).
2021. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező, úgyhogy én tudom, hogy miről szólt a saját magam által kitalált kérdés, te gyökér.
2021. máj. 27. 23:34
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
1-es! Az, hogy magadat 22 éves férfinek mondod egy dolog, de akkor ugye incel is vagy, mert a kérdés hozzájuk szólt!
2021. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"akár a nők jogainak csorbításával is"



A nok fele iranyulo figyelmet kell csokkenteni. Nekik ez a taplalekuk....



36F incel

2021. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!