Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményed arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról a mondásról, hogy "Az a pár aki együtt szop, az együtt is marad."?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lehet benne valami
2020. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy végtelenül gagyi és erőltetett mondás.

Nagyapám nem sz*pott és együtt is élt nagyanyámmal halálukig.

Osztálytársam sem sz*pott és 12 éve vannak együtt és esélytelen hogy szakítsanak.

Ezt a "mondást" egy ostoba kitalálta (talán pont a kérdező) és kb ennyit ér mert nincs mögötte valós tartalom...

A szólásoknak és közmondásoknak az a definíciója, hogy népi megfigyeléseken alapszik évtizedek vagy századok alatt.

Az hogy egy kapcsolat akkor lenne stabil és hosszútávú hogy mindkét fél f*szt vesz a szájába ez meg csak egy infantilis f**ság

2020. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mindenki igyekszik igazolni az életét.
2020. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "mondást" most találtad ki? Nagyon gyenge még egy bi-töl is!
2020. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem így szól de értem a lényegét. Ha együtt szenvedtek át valamit az kicsit összehozza őket mert a rossz után a jóban is jó együtt. Hisz a rosszban is kitartottak. Én 13 éve vagyok együtt a párommal. És igen lentről kezdtük és most meg a siker alatt is együtt vagyunk és biztosnak érzem a jövőt.
2020. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a logika :)

De gondolom arra is igaz, hogy ha a pár együtt nyal :)

2020. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!