Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a megcsalás oka nőknél, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megcsalás oka nőknél, és mi férfiaknál?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyiknél?
2022. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálam elhidegülés, érdektelenség nincs szex. N
2022. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolatban az unalom, de ez amúgy nem jelenti feltétlenül azt, hogy a párja már nem kell neki, csak egy idő után vágysz másra is. Nőnél, férfinál egyaránt.
2022. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mindkét nemre jellemző dolgok:

- Mással akarnak szexelni.

- Kihűltek az érzelmek, de félnek dobbantani. Pl. együtt tartja még őket a házasság, lakás, gyerekek.


Férfiakra jellemzőbb:

- A nő egy kibírhatatlan hárpia és rengeteget hisztizik.

- Anya lett és megszűnt minden intimitás.

- Lecsökkent a szex mennyisége havi egyre.


Nőkre jellemzőbb:

- Nem tekintenek már férfiként a párjukra.

- Összezavarodtak.

- Túl kényelmes a kapcsolat.

2022. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Jellemhiba. Ha nem lenne, szakított volna. A többi csak duma.
2022. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz: van kivel és van rá alkalom.

Aki hűtlen, annak ennyi elég. Minden más csak önigazolás.

2022. jan. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nőknél az, ha elhanyagolják és nincs elég önbizalma szakítani. Én azt veszem észre a környezetemben, illetve magamon is tapasztaltam, hogy ez nem úgy megy, hogy egy napig nem foglalkozik vele a barátja és akkor megy is máshoz... Én pl. megpróbáltam többször megbeszélni, konkrétan egy évig, hogy keveset foglalkozik velem, meg csak az első hónapokban éreztem, hogy odavan értem. Sose változtatott, a végén már egymáshoz se szóltunk, amikor nála voltam, mert ő a gépet nyomta. Nagyon elhanyagolva éreztem magam. Közben egy másik srác elkezdett velem foglalkozni, megtetszett, sokat beszélgettünk, többet, mint a barátommal, fél évig nem volt semmi, aztán volt csók. Na én itt el is gondolkodtam a dolgon, és szakítottam a barátommal. Az új srác visszahozta az önbizalmamat, amit a régi elvett.


Férfinál én olyat tapasztaltam, hogy a régit szereti még és az új iránt nem tud elköteleződni.


De amúgy mindkét nemnél lehet bármi. Szerintem rohadtul nem szép dolog, velem ez 17 évesen történt, aztán visszakaptam az élettől kamatostul, meg most már tudom, hogy ha többszöri megbeszélésre sem változtat, akkor szakítani kell. Csak akkor még érdekelt mások véleménye és nagy volt a nyomás, hogy vele kell lennem, mert kívülről úgy tűnt, hogy szeret, közben rosszul bánt velem, meg hát pénzes család volt, meg nehéz kapcsolatot találni, úgyhogy maradjak vele. Meg azt hittem, undorító vagyok és nem kellek senkinek, ezt az új srác bizonyította be, hogy nincs így.

2022. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!