Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről? Felmerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Felmerült bennem egy érzés hogy a feleségemnek van valakije.miből gondolom? Hanyagolja a szexet velem, kifogások, fejfájás, stb. Sokat telefonozik, s a jelenlétemben nem kap értesítést, üzenetet.sokat kritizál engem.

Figyelt kérdés

Szóval, nagyjából emiatt sejtem van valakije.

S egyszer meg is említettem neki, viccesen, van valakid?

S visszakérdezett, hogy mégis kire gondolok????

Na ez zavar. Hogy ezt kérdezte.

S nem azt mondta hogy hogy mondhatok ilyet?

Szóval van okom aggodalomra?



szept. 5. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, ő már fejben befejezte ezt a kapcsolatot, már csak idő kérdése, mikor mennétek szét. Én tudom, hogy egy percig sem maradtam olyan kapcsolatban benne, ami így elhidegült. Nem agyaltam kinek a hibájából jutott idáig. Ha az őszinte igazi vágy elmúlt, annak annyi.
szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11- es válaszolónak.

Hát igen, én is hasonló képen vélekedek erről.

És mellé még ott van az aggodalmam, ami megcsalást sejtet.

Sőt, érzelmi kötődést a szeretője felé.

Hiszen miért akart volna más nőt rám szabadítani?

Azt gondolom, amiatt, hogy engem állíthasson be félrelépőnek, s így tiszta maradt volna a rokonok, barátok, családtagok , előtt.

Rám akarta fogni, miattam jutottunk ide.

Rosszul gondolom?

szept. 8. 21:11
 13/17 A kérdező kommentje:

4- es válaszolónak!

Megpróbáltam, de nem igazán jött be,,, észrevette blöffölök, ugyanis nagyon nem tudok neki hazudni..

Más ötlet?

szept. 8. 21:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Történt azota valami?
szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14- es válaszolónak.

Igen.

Ismét volt egy kijelentése, amit nem tudok csak egyféleképpen értelmezni.

Vita azon hogy megtette e vagy sem, nem akar beszélni róla, kilép a válaszok elől, s azzal támad hogy biztos én akarom megcsalni, vagy meg is tettem...

Megemlítettem a párterápiát, hogy mondjuk el ott ,ki mit gondol, s mi bántja , stb... Hátha kapunk megoldást.

S nem tetszett neki, azt mondja, hogy egy idegennek adjuk ki a dolgainkat?

De hisz épp ez a lényege ,nem???

Nem ismer minket, s pártatlan felénk... Nem akarja ..

Miért? Szerintetek???

S a vita erősödése végén, idegesen, azt ordította nekem:

Idézem:

" Ha nem akarnék veled lenni, akkor a Szeretőmmel, elköltöztem volna!!! ,,

Nah!!! Ki mond ilyet?

Ki használja azt a jelzőt, hogy Szerető????

Nah , ez nekem egyértelművé tette hogy megcsalt, vagy , még most is tart neki a kapcsolat.

Mit gondolsz?

Ki mit mond erre???

Segítsetek kérlek!

szept. 9. 23:01
 16/17 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Hány évesek vagytok egyébként? Mióta vagytok együtt? Van gyerek? Ezeket azért jó lenne tudni, hogy tudjunk segíteni.
szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

48-50 es pár vagyunk.

35- éve együtt.

Igen, van egy lányunk, huszonéves, de még velünk él

Hát,,, segíteni?

S hogyan?

szept. 17. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!