Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fizikai rosszullét szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai rosszullét szakítás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnapelőtt dobtak 1,5 év együttélés után, haza kellett költöznöm. Tegnap semmi bajom nem volt, viszont ma reggeltől alig tudok enni, ha eszek is általában hányinger követi azonnal, nonstop reggeltől fáj a fejem, 2 algopirinnel is tompán érezni, energiám kb a 0-hoz közelít, egész nap ásítozok de aludni nem tudtam napközben. Egyszer fázok, egyszer melegem van. Ezen felül hullámokban jön rám a sírás (bár ez új, most délután kezdődött), tart fél percig, elmúlik, 10 perc múlva megint. Ez mennyire normális/tartós?

2021. szept. 8. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még az kimaradt, hogy neki már van más, tegnap láttam is őket. 1 nap se kellett neki új embert találni.
2021. szept. 8. 17:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy utána szabályosan fizikailag rosszul vagy. Ez egy ilyen időszak, időt kell magadnak adni. Annyival tudod enyhíteni, ha nem csak otthon kuksolsz és vársz, hanem próbálod magad lefoglalni, barátokkal, családdal időttölteni, mégha nehéz is.

Nekem változó hosszúságúak voltak, 5 éves kapcsolat kb félévig tartott. Féléves kapcsolat kb 2-3 hónapig. Attól is függ, hogy mennyire voltál boldog és elégedett a kapcsolattal előtte és hogy hirtelen kihúzták-e ki alólad a szőnyeget...

2021. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából voltak már jelei, hogy teljesen "kihűlt", én is gondolkodtam már rajta, hogy ha nem változik én vetek véget a kapcsolatnak, de azért elég hirtelen volt, nem számítottam rá. Pláne nem arra, hogy már meg is van az utódom.
2021. szept. 8. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En ebben elek 1 honapja, megcsalva elhagyva 24oran belül egy idegennel volt
2021. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én így dobtam le egyszer 8 kg-ot.
2021. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, valami stressz hormon termelődik ilyenkor, az okoz mindenféle tünetet.
2021. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, helyre fogsz jönni, ne aggódj...

Az "utódod" meg nem biztos hogy komoly, talán csak búfelejtőnek szedett fel valami random embert az exed. Sokan csinálják ezt szakítás után.

2021. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!