Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ezen maradéktalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen maradéktalanul túllépni? Mennyi idő és mikor múlik el az állandó szomorúság és rosszullét?

Figyelt kérdés

2 év kapcsolat és 14 év ismeretség után telefonon szakított velem a barátom. Azaz volt barátom. Testileg és lelkileg is teljesen tönkretett. Ülök a romjaimon, próbálom meggyőzni magam, hogy áh nem érdekel de ez egy vicc...ő pedig vígan éli az életét, már csajozik, egy percig nem fájt a szíve vagy bánkodott volna, ami azért fájó mert előtte nagyon nagy mondatok hagyták el a száját és úgy éreztem komolyan is gondolta. Én halálosan szerelmes voltam(vagyok) és teljesen tönkretett...bármit megtettem volna a kapcsolatért, de ő a kisujjàt nem mozdította, inkább elengedte. Rettenetesen fáj, mindenki csak a klisékkel vígasztal, majd jön másik, fistal vagy még stb, de nekem nem kell más. Ilyet pedig nem fogok megint találni. És sajnos sok a közös barát, egy városban is élünk így sokszor fogom még látni.

22l



2016. nov. 7. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én is csak egy klisével tudok elő állni: "majd túl leszel rajta". Eleinte sz*r lesz főleg ha látod, de ha minden erőddel azon vagy, hogy tényleg túl legyél rajta sikerülni fog. Igyekezz magadat elfoglalni csinálj minél több mindent, hogy ne legyen időd szomorkodni, aztán észre sem veszed és már nem is fog érdekelni.
2016. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pacsi,atelem.

valojaban tenyleg lesz mas,tudom ez meg hihetetlen. Az ido programok segitenek.

elso kapcsolatom ket ev volt. Ott kb ahogy teltek a honapok egyre jobb lett. Kb 9 honap mulva mar tudtam mas ember fele nyitni is.

azota annak is vege.:D

fel a fejjel

2016. nov. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggodj, ha ilyen kell, akkor meg rengeteg gerinctelen féreg futkos a vilagban, biztos megtalálnak. Ezert a kapcsolatert pedig nem kar, ha ilyen gyorsan tul van rajtad, akkor reszerol ez mar regen halott volt, csak valoszinuleg a jelzeseket kitakarta nalad a szerelem.
2016. nov. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!