Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, rosszul vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, rosszul vagyok!???!!!!!!

Figyelt kérdés

Mindjárt hányok, attól félek. Szétmegy a fejem, ez már majdnem migrénes roham. Egy srác miatt lettem most rosszul, de hogy lehetek ennyire hüly...e???? Mit csináljak, nincs nálam semmi fájdalomcsillapító, nem tudok hazamenni se, még munkahelyen vagyok. Mi segít ilyenkor, mindjárt le fogok betegedni, meg voltam fázva, de már elmúlt, most viszont belobbant a torkom is. Mindez kb. egy óra alatt. Basszus, egyszer így lett tüdőgyulladásom, esküszöm. De az pár évtizeddel ezelőtt volt.

Hogy lehetek ennyire nemnormális??? Mi segít hányinger ellen ilyenkor???



2021. jún. 16. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtad, hogy az elméd fizikai tüneteket képes produkálni?
2021. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne hisztizz..
2021. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Iszol apró kortyokban, attól elmúlik a hányinger, valakitől meg kérsz fájdalomcsillapítót.
2021. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Munkahelyeden nincs senkinek láz/fájdalomcsillapítója? Ha nimcs, akkor hívj fel egy barátot, családtagot.
2021. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust javaslom. Ilyen önveszélyes érzelmi kirohanás nagyon nem normális. Ezzel javasolt komolyabban foglalkozni!
2021. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Kollegaktol fajdalomcsillapito keres, esetleg egy Xanaxot is. Ha tenyleg valos a rosszullet, akkor meg hanysz. Es kocsival, taxival kerulsz haza.
2021. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!