Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallottan a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottan a barátomnak hogy féltékeny vagyok rá és kidobott nagyon rosszul esik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny vagyok mert nagyon sok lány barátja van és nekem pedig eddig az összes exem megcsalt. Elmondtam.neki hogy nem tudok megbízni benne és láttam, hogy múltkor is nem egy lánnyal való beszélgetését törölte ki. Kiborultam.. és megkérdeztem tole hogy akkor miért vagyunk együtt hogyha más kell neki? Erre azt válaszolta hogy jó hát ha úgy akarod akkor legyen így. Kinyomott..mert mind ez telefonon volt, mert éppen dolgoztam és kiborultam. Azóta nem keres, nem elérhető sehol sem bár én sem keresem , de nem értem hogy most mi van. Vége ? Így? Egy több éves kapcsolatnak? Mert én csak meg akartam beszélni a problémáinkat de ő ezt reagálta rá.... Szeretem..de nem tudom mit csináljak..
2017. aug. 8. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Ne bánkódj, mert nyilvánvalóan rejtegetett valamit, a törölgetés is erre utal és ez a random bedurcizás is. Kezdte úgy érezni, hogy rajta fogod kapni, ezért inkább gyorsan, telefonon, kényelmesen végett vetett a dolognak.

Ha nem lett volna rejtegetnivalója, akkor tudtatok volna erről értelmesen beszélgetni.

2017. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

A féltékenység a féltékeny fél problémája egyedül, nem a ti problémátok.

31/f

2017. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok az...
2017. aug. 8. 19:53
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

1. a féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban

2. a féltékenység rólad szól, és nem a másikról

3. megérdemelted!!! ez lett a h..lye értelmetlen féltékenykedésed következménye, ezt te okoztad!

4. "eddig az összes exem megcsalt" és erről ki tehet? egy kapcsolat mind a két félen múlik!

valami okának kell lenni, ha téged állandóan csak megcsalnak, ezen kéne elgondolkodnod, hogy mi a hiba benned!

5. neked nem esne véletlenül rosszul, hogy ha a párod közölné veled, hogy iszonyat féltékeny és nem bízik meg benned? akkor minek maradjon melletted? a bizalom az első alapkő, de te, mivel még mindig hordozod a múltban ért sérelmeket, ezért ebből indultál ki, hogy akkor az összes pasi ilyen, tessék, meg is történt, most se lett normális kapcsolatod

6. a féltékenykedéseddel máshova is üldözhetted a pasidat

7. attól, hogy vannak lányhaverjai, az miért baj?

neked nincs az ellenkező nemből haverjaid?

és tudod, azért törölte ki azt a beszélgetést, mert ismer téged, tudja, hogy máris hisztiznél, ha megtudnád, hogy ne adj isten egy másik nőnemű haverjával beszélgetne


Nézz már magadba, és tedd rendbe az önbizalmadat!

Zárd le a múltat és nem kéne abból kiindulni, hogy téged eddig mindenki megcsalt! Ennek oka van, de ugye te ártatlan vagy, ugye?


És te több évig hordoztad magadban azt, hogy féltékeny vagy? Miért? Miért nem lehetett már ezt az első körben közölni vele?

Adott rá okot arra, hogy ne bízz meg benne?

2017. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Igaza volt, bizalom nélkül kutyaszart se ér egy kapcsolat. Ha a régi sérelmeid valaki máson vered le, pláne, ha nem adott rá okot (nem, az ellenkező nemű haverok nem ok semmire) az pedig egyenesen aljas. Amíg képtelen vagy túllépni a régi sérelmeiden, bizalmatlan vagy és nincs annyi önismereted, hogy felfedezd, hol szúrod el, milyen mintákat követsz, mit miért érzel és teszel, addig ne is gondolkozz párkapcsolatosdiban, mert az összesnek ugyanaz lesz a vége.
2017. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem bírok megbízni benne. Megpróbáltam. És véletlenül láttam meg hogy törölget. Máskor nem kértem számon de már gyomoridegem volt ettől az egésztol.. bocsánatot akartam tőle kérni..de nincs hozzá képem..
2017. aug. 8. 20:07
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

H..lye éretlen kislány vagy. Neked még nem való párkapcsolat. Ennyi.


Ha nincs bizalom, akkor nincs is kapcsolat. Ennyi!!!!!

2017. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

ui.: írtam, a múltbéli sérelmeidet kéne már lezárnod, vagy különben SOHA nem is lesz kapcsolatod, mert soha nem fogsz senkiben se megbízni.


Vén lány leszel macskákkal. Gondolom nem ezt akarod!

2017. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Megértem a volt barátodat. Én sem tudnék mit kezdeni egy olyannal, aki nem bízik meg bennem és ezt kertelés nélkül még közli is. Ezen nincs mit megbeszélni. Ha együtt maradtok, mi lett volna? Tűri tovább a folyamatos gyanakvásaidat? Vagy folyamatosan bizonygatja a semmit? Ez fárasztó, időpazarló, megalázó, nem mellesleg pedig teljesen értelmetlen dolog lenne.
2017. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
De érdekes, hogy én nem szoktam törölgetni az ellenkezőnemű barátaimmal való beszélgetéseket.....
2017. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!