Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülinapi kirándulás barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi kirándulás barátomnak! Ötletek?

Figyelt kérdés
Idén a barátomat szülinapjára közös élménnyel szeretném meglepni. Még diák vagyok, tehát ilyen wellneshetvegeket, stb. nem tudok kifizetni. Tudnátok javasolni Budapesthez közeli kiránduló helyeket? Valami város is lehet ami szép. Más élmény ajándék otletetek van?
2017. júl. 19. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vácrátóti arborétum, Visegrád, Esztergom, Szentendre. Pilis is szép oda is lehet menni kirándulni. Esetleg Dobogókő vagy Rámszakadék. Ha nagyon nem akartok messze menni, akkor meg Normafa.
2017. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Budapest körzetében kiválasztasz egy várost és rákeresel a nevezetességeire, parkjaira, közeli erdőire. Ha szerettek "kirándulni, sétálni" gondolom igen, ha í]y kérdezted, akkor még jó lehet a geoládák keresése is. Parkokban, erdőkben pont szoktak ilyeneket dugdosni. Olyan is van, ami az adott várost mutassa be azáltal hogy elmentek a különböző nevezetes pontokhoz. És mivel ez egy kincskeresős játék is egyben, ezért jó szórakozás.

Szépen szánd rá azt a pár órát és használd a google-t

2017. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon jó ötletek, a geolada felkeltette az érdeklődésemet, köszi szépen!!!!
2017. júl. 19. 20:13
 4/7 anonim válasza:
Szia! Én ajánlok egy jót,ha nagy kirándulósak vagytok a hatás tuti nem marad el.Nos: Árpád-hídtól megy a Volán busz Pilisborosjenőre.Ha jó a forgalom kb háromnegyed óra alatt ott lehet lenni.Nem eml3kszem a megálló nevére,de azt tudom a végállomás előtt eggyel kell leszállni(talán templomtér)Ott lesz egy utca felfele,lesz egy Cba príma..arra kell menni.A piros négyzet jelzést kell követni.(ha nem találjátok a helyiek szívesen utba igazitanak)a lényeg vetni kell az utat felfele.(Nagy Kevély hegy fele) Ahogy beértrk az erdőbe,elég sokat kell menni felefele ,de amikor felértek a látvány egyszerűen lehengerlő\isteni\fantasztikus! Annak a helynek rendessen ereje van azt komolyan mondom.Nos ha ott fennt kiültök a sziklára és felpattintotok egy pezsit vagy bort( mi is ezt tettük)garantáltam örök emlék marad!
2017. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2017. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]



A Pilisborosjenős válaszoló vagyok.Csak szemléltetésképp h értsd mire gondolok.Persze sajnos a fotók közel sem adják vissza a látványt,de ha most nem is,valamikor mindenképpen ajánlom nektek.Feltölt pozitív energiával!!

2017. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fúú nagyon szép, ez is nagyon jó ötlet!! Köszi a válaszokat!!
2017. júl. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!