Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem kimondani a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem kimondani a barátomnak, hogy 'szeretlek'?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk még olyan régóta együtt de nem is tartanám korainak kimondani viszont félek a reakciójától. Félek, hogy ő nem érzi így és nem mondaná viszont nekem. Meg kicsit bennem van az az érzés is, hogy jobb lenne ha először ő mondaná.

Ti mit tennétek vagy nálatok, hogy zajlott ez?


2017. febr. 11. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan mond ki. Igazából nem veszíthetsz. Ha ő is így érez, akkor nagyon boldog leszel, ha pedig nem, akkor azt jobb mielöbb megtudni.

Sok sikert! :)

2017. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogy játékos utal csak rá először.
2017. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne agyalj rajta ennyit. Vagy mond ki, amikor akarod (mert lássuk be, nem látsz a fejébe. Lehet hogy hiába vársz arra, hogy ő mondja. De lehet hogy ő is csak fél), és vagy viszonozza, vagy elmondja miért nem viszonozza, te jobb esetben megkönnyebbülsz és folytatódik az élet. Vagy ne mond ki, várj Rá, de akkor ne ezen parázz.


19L

2017. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!