Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes belém valaki, akibe én nem és látom rajta, hogy nagyon rosszul viseli?

Figyelt kérdés

Őszintén szeret, emiatt még rosszabb érzés, hogy nem tudom viszonozni. Ha csak simán vonzódott volna hozzám, az könnyebb lett volna.

Miután elutasítottam, próbál úgy tenni, mintha csak barátként tekintene rám, magának is be akarja magyarázni, úgy tesz, mintha nem viselné meg annyira, vidámnak tetteti magát, mosolyog, de közben látom rajta, hogy nagyon szenved, ezt nem lehet elrejteni, legbelül sír szerintem. Nem tudom, hogy tudnék könnyíteni a dolgán. :(


2016. dec. 9. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha nem játszanád meg, hogy te vagy a legjobb barátja, mert ezzel kárpótolni nem tudod, és nem jobb egyikőtöknek sem lesz.

Inkább kicsit kerüld, ha teheted, keveset legyetek egy légtérben, és viselkedj vele úgy, mint eddig. Ha mostantól barátságosabb leszel, azzal csak olajat öntesz a tűzre.

Neki kell ezt kiheverni és feldolgozni, és minél kevesebbet találkoztok, annál könnyebben fog menni.

Tapasztalat.

2016. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kérdező te fiú vagy, v. lány?

biztattad vmivel (akár akaratlanul), h. beléd szeretett?

2016. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak simán vonzódott volna hozzám, az könnyebb lett volna.

miért lett volna könnyebb, csak játszottál vele?

párkapcsban élsz?

2016. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, honnan tudod, hogy "őszintén szeret" téged?

Nem lehet, hogy félreértesz valamit?

2016. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet félreérteni, tudom milyen ez, mert én is szerettem már őszintén valakit és pont ugyanígy viselkedtem. Nincs párom és nem akartam hitegetni őt, akaratlanul lehet hogy mégis azt jeleztem felé, hogy van esélye, de akkor még nem tudtam, hogy ennyire komolyak az érzései.
2016. dec. 9. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:

akaratlanul lehet hogy mégis azt jeleztem felé, hogy van esélye


lefogadom, h. pasi vagy, és csak szórakoztál vele.

ha egyáltalán nem akartál tőle semmiit, miért küldtél olyan jeleket?

2016. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat, az elet kemeny...majd megtanulja o is. Attol meg nem kell Neked rosszul erezned magad, m nem szereted viszont. Tul fogja elni, hidd el. viszont ne biztasd. En a helyedben megszakitanam vele a kapcsolatot addig, amig erzelmileg helyre nem razodik. M attol csak rosszabb lesz neki is es Neked is, ha haverkodtok.
2016. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem oldasz meg ha nem találkoztok. Nincs annál rosszabb, mint mikor egyedül marad valaki az érzéseivel. Őszíntén meg kell beszélni vele miért nincs esélye nálad, azzal nem segítesz neki feldolgozni a dolgot, ha eltűnsz.
2016. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nincs párod, miért nem lehet ebből kapcsolat?


olyan taszítónak nem találhatod, ha te is olyan jeleket küldtél neki, amiből szerencsétlen azt gondolhatta, hogy van esélye nálad.

2016. dec. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!