Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok vagy normális hogy a nálam jóval fiatalabb nők sokkal vonzóbbak?

Figyelt kérdés
Igen párkapcsolatban vagyok egy velem egykori nővel, 40 évesek vagyunk, szeretem a páromat nyilván, de egyre jobban elkezdett vonzódni a fiatalabb kolosztály és igen a hétvégén elutazott a párom az anyukájához és hát elmentem egy fiatal egyetemista lányhoz akivel baromi jó volt a szex hihetetlen vonzó volt a fiatalsága, feszessége, alakja, 24 éves volt amúgy és persze fizettem érte
aug. 25. 15:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Várj egy picit, nálam akad a tű! Hogy rendes, normális nő? Aki a példa kedvéért szeretne engem??? Hát ez az évszázad vicce! Én azt tapasztaltam eddig az életemben, hogy amíg én adtam, addig sosem kaptam. Részemről a nők kizárólag használati tárgyak, de nemrég jöttem rá hogy kiválóan lehet velük játszani is. Mivel meg vannak az adottságaim, könnyen ismerkedem, jól kommunikálok, emiatt úgy szédítem őket ahogy csak a akarom. Ráhajtok hogy szerelmesek legyenek, majd elmegyek egy másikhoz, de úgy hogy kiderüljön. Igen, igen, szar gyerekkorom volt, a magam módján törlesztek a nők felé. Valamiért kéjes érzés.
aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
29%
Jól tetted, a nők meg 14-18 éves jó genetikájú tinifiúkkal kúrnak, szóval nekünk is lehet fiatalabb.
aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
89%
32, lassan már óvodásokkal is nem? Betegek vagytok.
aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
10%
Én irigylem a bátorságod!
aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
15%

Aki nem gyáva, az elkezdi csalni a feleségét/férjét 40 felett.

Ebben a korban már a fiatalok jönnek be mindkét nemnek.

Mondom ezt nőként.

aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
74%

36, szerintem meg csak az csal, aki gyáva. Ha bátor, gerinces, akkor kilép, vagy nyitott kapcsolatot keres. Aki marad és fű alatt kavar, az gyáva egyedül élni, gyáva vállalni a vágyait és gyáva vállalni amit a párjától kapna.

Nincs azzal semmi baj, ha valakinek a fiatal ellenkező neműek tetszenek, azzal igen, ha ezt a vágyát egy monogám kapcsolat làtszata mellett éli ki, átverve a társát.

aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
36. Végtelenül buta vagy! Miért kellene eg élet munkáját feladni a szex miatt? Egy ember, nevezetesen egy nő aki a feleség, hol ér annyit hogy feladjak meg szétbaccak mindent? Nem hiába van az, amikor egy férfi félrelép. Nálunk a teremtés koronája nem szexel, nekem meg van libidóm. Tisztelet? Ugyan már! A megcsalás ott kezdődik, amikor egy nő nemet mond úgy, hogy a s*gge van kinyalva minden téren. Egy szerető kettős élvezetet nyújt, egy a fizikális, egy a lelki. Nem egy nő mondta már nekem, hogy a feleségem egy nem normális nő, a két kezét tehetné össze hogy ilyen férje van. Csak hát ez a szex annyira megalázó és degradáló egyes nőknek. Én azt mondom, nagyon is megérdemlik a sorsukat, az ilyen nőktől nem kell elválni.
aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
40%
Ha kinéznél valahogyan mégcsak fizetned sem kellene...
aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy rossz ember, de hibát követtél el. Itt a válaszadók a két végletet képviselik. Az ítélkezők maguk se hibátlanok, de pálcát törnek feletted. A szabados életűek meg biztatnak a félrelépésre.

Szerintem gondold át, akarsz-e úgy élni, hogy időnként félrelépsz. Valóban nem becsületes dolog titokban félremenni. Akinek nem megy a hűség, annak jobb a nyitott kapcsolat.

Jó lenne STD-szűrésre is elmenned.

aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!