Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most férfiként elgondolkodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most férfiként elgondolkodtam egy dolgon,miért kell sok férfinek egy szemét idióta nem normális nő?

Figyelt kérdés

Most beszéltem barátommal és mélyen elgondolkodtatót mondott.Van egy párja de már az elején is régen is megcsalta a csajt aztán megjavulni látszott.Utána megint volt egy dolog,hogy félre ment egy csajjal bér hiába vagyunk gyerekkori barátok nekem nem mesélte el hanem máshonnan hallottam meg.Szóval én ismerem a csajt akivel csalta/csalja a barátnőjét hát szó szerint egy bolond,mesterkedő,szarházi nőszemély.

Szóval később,hogy már én is tudtam arról,hogy ezzel a nővel szűrte össze a levet már nekem is beszélt róla bár úgy,hogy már vége van mert az a nő egy idióta aztán úgy nézett ki,hogy a barátnőjével újra jó úton haladnak.Mondta barátom,hogy jaj az a nő mindig hívogatná meg akaszkodna de őt már nem érdekli meg ilyenek.Aztán most meg felhívtam azt mondja most nem alkalmas mert áll a bál csak elmondta a párjának,hogy ezzel a nővel szexel akit írtam,meg állítólag szereti.És nekem hónapok óta úgy beszél a nőről,hogy idióta meg már lekoptatná meg már nem érdekli meg ilyenek.Most akkor engem is altatni próbált?Saját barátjának is hazudik?



aug. 3. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

És neked mi közöd hozzá?

Miért turkálsz a másik szerelmi életében?

aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
úgy látszik igen, nincsenek már őszinte barátságok, csak lelki szemetesládának használják a másikat, elgondolkodtató miért is nincsenek "igazi" barátaim vajon miért ilyenek miatt
aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Mégegyszer megkérdezem,mi közöd van hozzá,hogy az egyik haverod, barátod csalja a nőjét?

Ha beavat a részletekbe,akkor örülj neki hogy megtisztel a bizalmával.

Ha nem avat be, az talán még jobb

( személy szerint engem a haverjaim nő ügyei,párjának megcsalásai egyáltalán nem szoktak érdekelni)


Olyan vagy, mint a barátok közt Magdi anyusa

aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
A barátod maga se tudja, hogy mit akar. Csak amerre fúj a szél arra megy. Amúgy nem barátkoznék vele ha nyugodtan félrelép. Az nem lehet igazi barát sem. Téged is átvágna ugyanúgy bármikor.
aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Történetek a gettóból.
aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most jól értem, hogy a barátnője leszbikus? Nem lehet egyértelműen megállapítani a szövegkörnyezetből. Bocsánat, Kérdező!
aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki hazudik nem csak másnak, de saját magának is hazudik, mert jobb embernek akar tűnni , mint amilyen. Így azt mondja magáról és a vágyairól is, ami elfogadott és nem azt, amit tényleg akar.
aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szeretőnek sokszor tart arra érdemtelen nőt a házas férfi. Valami megmagyarázhatatlan élvezetet jelent a számára.
aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mester! Ez a Gyakori... Itt azzal magyarázzák, hogy jó dolog a férfitöbblet, mert ne szaporodjon olyan férfi, aki nem alkalmas apának....amit Te is jól látsz, és most kérdést is írtál ki .... Az kit érdekel? :)
aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3/


Valamilyen formában van közöm hozzá,egyszer abban a formában,hogy kisgyerekkorunk óta barátok vagyunk teljes bizalommal és segítőként egymás felé,másik formában meg azért mert majdnem húsz éve én is valamilyen formában támogattam a kapcsolatot.Sőt nekem a barátom barátnője is a barátom.Volt olyan mikor akkor is ott voltam mikor kéttüz közzé kerültem.De isten igazán ez egy hosszabb sztori és ennyi erővel neked sincs jogod számonkérni,hogy nekem mi közöm a dolgokhoz.Meg tudod ott van még a kisfiuk aki ezt megfogja sínyleni.

aug. 3. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!