Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok vagy normális hogy a nálam jóval fiatalabb nők sokkal vonzóbbak?

Figyelt kérdés
Igen párkapcsolatban vagyok egy velem egykori nővel, 40 évesek vagyunk, szeretem a páromat nyilván, de egyre jobban elkezdett vonzódni a fiatalabb kolosztály és igen a hétvégén elutazott a párom az anyukájához és hát elmentem egy fiatal egyetemista lányhoz akivel baromi jó volt a szex hihetetlen vonzó volt a fiatalsága, feszessége, alakja, 24 éves volt amúgy és persze fizettem érte
aug. 25. 15:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Ma már mit számit a család a feleség meg gyerek a becsület.köpjük szembe nyugodtan.
aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
21.században a családfők gyöngye akire a gyerek felnéz akitol tanulhat, akiről majd büszkén mesélhet, a feleségek álompárja netovábbja a nagy ője akire érdemes volt az életét is kidobnia az ablakon.
aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
Az egyetemista is biztos az apukájátol tanulta hogy kéne megélni meg mi az hogy ész.
aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Gusztustalan, gerinctelen féreg vagy. Azért vagy az, mert a párod mellett kúrsz mást.
aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Gonosz vagy.
aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Gci
aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
9%
Kinek ne tetszene egy fiatal nő? Álszenteskedni meg felesleges, mert csak a lehetőség hiánya választja el a legtöbb pasit attól, hogy meglépje. Miért is ne? Ő otthon már nem férfi hanem férj vagy apa. Gürizzen, hozza haza a pénzt, legyen mindenben szuper, de szex az nincs, testiség, érzelmek nincsenek. Meg hát mekkora ciki már egy feleség részéről ha egy rossz, megszokott 40-es idomított háziállat közeledne felé otthon. Azért egy férfinek is szüksége van arra hogy még férfinak érezze magát. A házmester, az ügyeletes pénztermelő, a problémamegoldó szerepe egy idő után eléggé megalázó tud lenni. A feleség meg inkább maradjon csendben ha már az egyetlen fegyvere az állandó szexmegvonás.
aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
Te ilyen Leonardo DiCaprio fele vagy?
aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy rossz, nekem is tetszik egy fiatalabb férfi , igaz csak 4-5 évvel fiatalabb. De én is elmennék hozzá 😅, pénzt lehet nem is kérne. Na vicc ami vicc, ez már megtörtént.
aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
44%
7, most, hogy minden frusztrációdat idehánytad, fel tűnik, hogy a kérdező szereti a feleségét az egyetlen gondja vele, hogy fog rajta az idő? Tehát nem az a baja, hogy házisárkány (amúgy, a lustaság és pénzéhség szar kifogás a válás ellen, vagy a megcsalás mellet, ha szar a házassága valakinek), hanem, hogy öregszik, mont, ahogy a kérdező is amúgy. Gondolom nem lenne baj, ha a párja is beújítana egy egyetemista dugópajtit valamelyik kondiból...
aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!