Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok vagy normális hogy a nálam jóval fiatalabb nők sokkal vonzóbbak?

Figyelt kérdés
Igen párkapcsolatban vagyok egy velem egykori nővel, 40 évesek vagyunk, szeretem a páromat nyilván, de egyre jobban elkezdett vonzódni a fiatalabb kolosztály és igen a hétvégén elutazott a párom az anyukájához és hát elmentem egy fiatal egyetemista lányhoz akivel baromi jó volt a szex hihetetlen vonzó volt a fiatalsága, feszessége, alakja, 24 éves volt amúgy és persze fizettem érte
aug. 25. 15:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%

#7

De ezt mindenki tudatosan vállalta, aki megházasodott. Vagy te abban a hitben éltél, hogy a párod örökre feszes 20 éves marad, és életetek végéig minden felhőtlen lesz? Akkor jó nagy marha vagy🤣Aki kimondta az oltárnál az igent, az tartsa is hozzá magát, különben csak segget csináltok a szátokból. Komolytalan vicc már ez az egész társadalom.

aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
10. Miért is lenne baj? Én simán beújítanék ha tehetném! Csak mivel nincs meg hozzá a külsőm, így nem tehetem. Az ember-ember közötti szeretetben, odaadásban nem hiszek, sőt igazából még sosem láttam. Ezek ellenkezőjét meg napi szinten, akár itt a gyk-n is. Csak egy okot mondj, hogy miért ne szexeljen más emberrel akárki is. A kérdező megteheti, adjon hálát az Istennek hogy megadta neki ezt az ajándékot, külsőt. Az meg természetes hogy 40 felett tetszenek a férfiaknak a fiatalabb nők.
aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%
Ja, egy utolsó rohadék vagy. Remélem elkapsz valamilyen betegséget tőle, kiderül és a párod kirak.
aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
74%
"és persze fizettem érte" mintha ez magával értetődő lenne, sőt még büszke is lenne arra, hogy félrekúr, de csak pénzért hajlandó vele lenni egy huszonéves nő :D
aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért vagy rossz ember, mert vonzónak találsz egy csinos, fiatal lányt, hanem mert kurvázol a feleséged háta mögött.

Amúgy komolyan beszarok... Tényleg arra vagy büszke, hogy fizettél a szexért? Ha még arra vernéd magad, hogy olyan jól tartod magad, hogy simán megdöntesz egy huszonévest, azt érteném, de hogy a kurvázásban mi dicsőség van, az magas nekem. Kb mintha azzal flexelnél, hogy azért van vaddisznó pörkölt vacsorára, mert voltál vadászni, onnan hazafelé meg pont útba esik a hentes...

aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
82%

12, "Csak egy okot mondj, hogy miért ne szexeljen más emberrel akárki is."

Mert hűséget ígért. Sőt, technikailag szerződött rá, mikor itthon házasodott. Váljon el és máris szabadon kefélhet bárkit, aki beleegyezik. Csak ugye az pénzügyileg, meg kényelmi szempontokból nem kifizetődő. Ugye a lustaság és pénzéhség, nem jó indok a csalás mellett, mint írtam.

aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
73%

#12 A valaszaidbol itelve, egy kicsit sem meglepo, hogy nem vagy egy kivanatos szemely.

Szerintem meg szuz vagy, es a kezeden kivul "massal" meg nem volt dolgod, ezert is vagy ilyen elkeseredett. 👎🤮

aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Három éve vagyunk és nem a feleségem és nincsen gyerekünk
aug. 25. 17:21
 19/39 anonim ***** válasza:
77%
18, akkor láne nem értem, miért jobb patkánynak lenni, ha nem azért, mert gyáva vagy egyedül lenni. Gondolom kényelmes a 40-es nő, mint háztartásvezető, takarító és ingyen punci...
aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%
Szemétláda vagy. Remegsz, hogy más nő szóba se állna veled és inkább megcsalod, de azt is úgy, hogy fizetsz érte. No komment. 🤡
aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!