Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas szerető szakít velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas szerető szakít velem ha mással is szexelek normális?

Figyelt kérdés
Ha ő a házas akkor nem mindegy neki h nekem van más alkalmi is? Miert zavarja ha nem vagyok mascsak 1 szereto? Nem nemibetegseg miatt nem engedné hanem valami erkölcsi dologról papolt.meg h olyan mintha megcsalnam. Nem tudna már így hozzám nyúlni. Mi ez birtoklás 1 férfitól?

tegnapelőtt 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy az ilyen férgek nem Szaúd-Arábiában csinálják ezeket az akciókat, ott kapnának egy kis melegköves masszázst.
tegnapelőtt 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Körberöhögném :D

Ha nem tetszik neki, akkor ne jöjjön többet.

tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kontroll, mint birtoklás. Meg kettős mérce. Mondjuk nem tudom, mit vársz valakitől, aki azon az erkölcsi nívón van, hogy csalja a feleségét. Én ezért nem kezdenék soha nős vagy foglalt pasival, mert az én szememben az ilyen egy nulla.
tegnapelőtt 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Birtokló,önző típus.
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ilyenek. Miazmár hogy mással is k.fél egy nő. Nagy az egojuk.
tegnapelőtt 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék,de szeretném ha tudnék róla.
tegnapelőtt 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt volt ilyen csajjal dolgom. Belement volna, hogy járjunk össze, de neki lehetnek más barátai, viszont nekem nem. Egy igazi ribi volt amúgy 😅
tegnapelőtt 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Te most komolyan ilyen kérdéseket teszel fel? Neked az okés, ha ő megcsal mást, nem látod abban az erkölcsi problémát, hogy minimum hazafele hazudik, és ezek után még rajta kattogsz hogy ő tőled mit vár el.... Ki a f---szt érdekel? Nem is kellene vele lenni.
tegnapelőtt 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Ejjha!
tegnap 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!