Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy fiatal (18-35) nőnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal (18-35) nőnek nem szégyen, ha férfi szeretőnek akarja?

Figyelt kérdés
Sose értettem, miért a nő van felháborodva. Az idősebb, házas férfiak általában nem hülyék, hanem tudatosan választanak olyan nőt, akiből kinézik, hogy belemenne ilyesmibe, és komoly kapcsolatra pedig a legtöbb férfinak "ISTEN MENTS" kategória, így nem kell annyira félni, hogy majd egy komoly kapcsolat alakulása fog véget vetni a viszonynak. Szóval, amikor egy nőnél bepróbálkozik egy házas, tapasztalt férfi, akkor nagyon magába kellene néznie. Nem pedig arról ábrándozni, hogy beköpik a feleségnél...

aug. 22. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan meg lehet cáfolni, mert én sem én értem ezt... de amit a környezetemben látok.

Sokan szégyenként élik meg férfiként, hogy x éves korukig nincs párkapcsolatuk, plusz ugye egyfolytában kanosak, kell valaki, aki mindig kéznél van, lehetőleg eltűr mindent. Ezen az oldalon írta le egy férfi, hogy ezt a párkapcsolatosdit, együttélést, csak a nők gondolják túl, a férfinak ehhez nem kell szerelem...

Ami kell az egy fix p..ci. Kényelmes...megcsinál mindent, amikor üríteni akar, kéznél van. Még az a kevés is jobb mint a semmi, de legalább küzdeni már nem kell érte (könnyebb mint mindig új nőt szerezni). Aztán a nő elkedzi kihisztizni a gyűrűt, meg ugye a biológiai órára hivatkozik...kéne már a gyerek, anya akar lenni stb.

A pasinál is ezerrel ott a társadalmi nyomás " már minden kolléga családos" " na mikor lesz már trónörökös" kérdések.

Aztán ott van az is, hogy a fix p..ci még kiszolgáltatott is lesz, mert ugye dobbantani gyerek mellett, anyagi függőség stb már biztosan nem tud. Tehát tulajdonképpen azt csinálhat, amit akar... Akár még szeretőzhet is. A családapa presztizs megmarad, anyunak meg lettek a gyerekek, együttesen: a lakás, kocsi kipipálva.

Aztán jönnek a szürke hétköznapok, és kész is az elcseszett házasság.

Mindkét fél remekül asszisztált ehhez.

aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

19,20


Akit be lehet, biztosan bepaliznak majd.

aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!