Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy fiatal (18-35) nőnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal (18-35) nőnek nem szégyen, ha férfi szeretőnek akarja?

Figyelt kérdés
Sose értettem, miért a nő van felháborodva. Az idősebb, házas férfiak általában nem hülyék, hanem tudatosan választanak olyan nőt, akiből kinézik, hogy belemenne ilyesmibe, és komoly kapcsolatra pedig a legtöbb férfinak "ISTEN MENTS" kategória, így nem kell annyira félni, hogy majd egy komoly kapcsolat alakulása fog véget vetni a viszonynak. Szóval, amikor egy nőnél bepróbálkozik egy házas, tapasztalt férfi, akkor nagyon magába kellene néznie. Nem pedig arról ábrándozni, hogy beköpik a feleségnél...

aug. 22. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%

8. Te is szerető vagy? Mert a stílusod eléggé bunkó és alpári. Édesanyád nem tanított meg viselkedni?

Mit képzelsz magadról, ki vagy te?:)

aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem felháborító volt ilyen idősen, nem is mentem ilyenbe bele. Szégyennek nem az, mert nem azért akart volna vki mellékesnek, mert csak arra lennék alkalmas, hanem mert sok suttyó van, akinek a nő csak arra kell... az ilyenek nemcsak az echte ribi nőknél próbálkoznak be, hanem bárkinél, akinek elég feszes a teste... volt nem egy értelmes, kedves, normális férfi, aki komolyan tervezte velem.
aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem inkabb az a szegyen, ha a hazas fel felrekur? Megint mocskoljuk a szeretoket nap van?
aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
13. Mindkettő mocskos, ennyi.
aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

11, 14...szarjatok sünt, ennyi! :D

Nekem inkább az a szánalmas, hogy az asszonyka megköti egy-két-három gyerekkel a palit, mert ő dolgozni már nem nagyon akar, később a pali kiszeret belőle, a nő sejti is hogy így van, de simán éldegéli úgy a mindennapjait, hogy tudja, hogy a gyerek, meg az anyagiak miatt úgysem fog lelépni mellőle. És ez a HÁZASSÁG.

Éldegélnek egymással lakótársként, vagyonközösségben.

Így leélni 10,20 évet egymással fogakat összeszorítva, szenvedve...na az a nagyon sajnálatraméltó.

Akkor inkább legyen valaki mocskos a ti szemetekben, minthogy így kelljen élnie.

aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%

15. Nem kellene külső alapján szarul választani. :)


Én is dugógép vagyok, pedig nő. Mi is több éve együtt vagyunk (még nem házasok) de nálam nem prioritás a gyerek. Inkább a háttér, az anyagiak, a karrier. Emellett a kapcsolatom és szexelni felhőtlenül.


Akik ilyen házasságban vannak, az elején sem veszik észre hogy az asszonyka frigid, aztán már fel is csináltatta magát. Ki kellene nyitnotok a szemetek.. :)

aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16, remélem ezt nem nekem szánod, hogy ki kellene nyitni a szemem...lehet nem egyértelmű, én nő vagyok, nem vagyok házas, nem is voltam. Szerető sem voltam soha, még mielőtt bárki ezzel vádolna.

De látom, hogy mi zajlik a környezetemben, ezen az oldalon is mennyi ilyen sztori van.

Mellesleg ugyanaz, gyereket nem akarok, szeretem a szexet, ja és karrierista szintúgy, nem elvetemültem, tudok egyensúlyt teremteni, de fontos része az életemnek.

Csak tudod elég nehéz úgy párt találni, hogy a 30-as korosztályban az egyébként jó palik jelentős része ilyen házasságokban vergődik, mint amit kifejtettem 15-ben...és amikor meg nézed, hogy ugyan, kinek akadt gyűrű az ujjára, hát pfff...hagyjuk is. Vagy a csávó vak, vagy egy papucs, vagy tényleg olyan szinten satuban vannak a tökei (gyerek, anyagiak) hogy nem hiszed el, hogy ezekkel él együtt vígan, boldogan.

aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17. Nekik szántam, hogy ki kellene nyitniuk a szemüket, a pasiknak.


:)


Nyugi, nem neked.

aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi is idiota. Elveszik felesegul es gyereket csinalnak olyan noknek, akikkel ossze sem illenek, meg alapbol rossz/keves a szex, aztan gyerek utan csodalkoznak, miert meg kevesebb..har konyorgom, ha gyerekek elott sem volt az asszony lepedoakrobata, mibol gondoljak, hogy 2-3 gyerekkel majd szexistennove valnak?
aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%

#19 Én tudom ezeknek az okát.


Már sok férfitól hallottam, hogy ilyen szerencsétlen, rabszolga kategória nőt kell elvenni, mert azt ki lehet használni, lehet csicskáztatni és nem kell tartani attól, hogy lelép, mivel a kutyának nem kell.

Az igazán jó nőkhöz, akik után szó szerint megdöglenének nincs elég bátorságuk/pénzük, úgy gondolják, nem tudnának ilyen nőt megtartani, ezért ezekkel szexelni szeretnének a házi rabszolga mellett, akihez ugye amúgy sem vonzódnak, csak egy csicskát látnak benne.


Ezalól az a kivétel, ha a pasas véletlen sikeres lesz, és jómódú.Akkor otthagyja a csicskás nőt és keres olyat, amilyet egyébként is mindig akart.

aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!