Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy fiatal (18-35) nőnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal (18-35) nőnek nem szégyen, ha férfi szeretőnek akarja?

Figyelt kérdés
Sose értettem, miért a nő van felháborodva. Az idősebb, házas férfiak általában nem hülyék, hanem tudatosan választanak olyan nőt, akiből kinézik, hogy belemenne ilyesmibe, és komoly kapcsolatra pedig a legtöbb férfinak "ISTEN MENTS" kategória, így nem kell annyira félni, hogy majd egy komoly kapcsolat alakulása fog véget vetni a viszonynak. Szóval, amikor egy nőnél bepróbálkozik egy házas, tapasztalt férfi, akkor nagyon magába kellene néznie. Nem pedig arról ábrándozni, hogy beköpik a feleségnél...

aug. 22. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez minden korosztályban szégyen.

Keressen inkább olyat aki tényleg szereti.

aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg hülyeségeket írsz.

Rengeteg olyan szeretői kapcsolat is van, ahol mindkét fél házas/kapcsolata van.

Olyan is, ahol a nőnek van kapcsolata, a férfi pedig egyedülálló.

A szeretői kapcsolatok pedig nem úgy szoktak kialakulni, általában, hogy valaki elhatározza, hogy szeretőt keres, és bepróbálkozik azoknál, akikből "kinézi, hogy vevő rá".

Hanem úgy, hogy megtetszenek egymásnak, vonzódnak, aztán egyszercsak kefélnek.Nem kell ezt ennyire túlgondolni.Aztán vagy hosszú ideig kefélnek, vagy otthagyják a kapcsolatukat a szeretőért, vagy lekopnak egymásról, mert a szerető sem akar többet.

Sokaknak ideális is egy szeretői kapcsolat, mert ott csak a jót veszi ki a kapcsolatból mindkét fél.Illatosan, csinosan találkoznak, jót kefélnek, aztán szevasz.

Az idegesítő, mindennapi, unalmas, rutin, mocskos dolgokat meg elintézi a házastárs, mert neki az jutott.

aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem derogálna.
aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, én azzal az életvitellel, gondolkodással nem nagyon tudok mit kezdeni, hogy adott egy nő, aki a feleség, és valószínűleg tisztában van vele, hogy a férje már nem szereti (ezt azért lehet érezni rengeteg mindenből, elhidegülés, nincs szex, csak a kötelező, hogy ne tűnjön fel) és valahol pontosan tudja, hogyha a férj az anyagiak miatt lazán megtehetné, és ha nem lenne gyerek (akit a válás után a nő ellene fordítana), már régesrég dobbantott volna. Így élni az azért elég kemény lehet, az önbecsapás egy elég enyhe kifejezés. Facebookon ennek ellenére posztolni a boldog családi fotókat...hát az meg már valami skizo kategória. Én az ilyeneket nem szoktam érteni, hogy hogyan tudnak nap mint felkelni... és hogy hol az önérzetük, miért nem néznek magukba.


Ezzel szemben a szerető, aki mondjuk épp életének olyan szakaszában van, hogy nem akar elköteleződni, csak változatos szexkapcsolatokat keres, és épp úgy adódik, hogy egy házas férfival hozza össze a sors, akivel az ég adta világon semmit nem akar csak a szexet...szerintem az teljesen rendben van. Ilyen az, amikor a kereslet és kínálat találkozik. Mert erre tökéletes egy házas férfi.


Mellesleg nem jó látod, a férfiak liánoznak, azaz a kapcsolatból úgy lépnek ki, hogy a fix p...ci mellett keresi folyamatosan a jobb opciót. Társkeresőn ezért is vannak fent. Ha nem lesz jobb opció, akkor marad a szerető, csak szerető.

Viszont sokszor a szerető sem akar többet egyáltalán, csak egy átmeneti k...ró pajtit, hogy ne unatkozzon addig, amíg nem jön egy jobb.

Az életkor szerinti tagolás meg egyenesen nevetséges...akkor egy 36, 37 éves nő már épp kiesik a "fiatal" kategóriából? Még egy 50-esnek is?

aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Nagyobb szégyen, ha még annak sem... :(

Egyébként szeretőnek lenni nem olyan rossz pozíció, lásd 2. hsz. vége vagy 4. hsz. közepe.

aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

2. Na az ilyen még ne akarjon kapcsolatot.


Remélem pokolban égnek el. Pedig sosem csaltak meg és én sem tennem sohasem.

aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Miért kell litániákat írni ? Jó hogy nem egy egész enciklopédiának megfelelő mennyiségű mondatot vetsz ki ide.. nem kell a fél életedet elmesélni egy hozzászólásban csak mondom..
aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

7, megragadtad a lényeget, k..va hasznos a hozzászólásod. Mellesleg, takarodj innen ha ez téged zavar. A másik...a hosszú hozzászólások közül melyik is van E/1-ben? na ugye!

Ha te is a szétcsalt feleségek egyike vagy a sok közül és pont betalál a válasz, majd repül rá mint légy a szarra, és idegbeteg lesz... megint csak takarodj innen (és vegyél be egy nyugtatót)

aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez egyén és helyzetfüggő. Amúgy meg az élet nem csak fekete-fehér. Nem csak a jó meg a rossz (két véglet) létezik.


Én sem gondoltam volna sosem, hogy leszek szerető és hogy szeretőm lesz.

aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Nemcsak szégyen, megalázó is.
aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!