Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ennyire kevés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kevés vagy nincs is megcsalás nélküli párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ma tudatosult bennem igazán, hogy az elmúlt időszakban annyi megcsalós sztorit hallottam közeli, távoli ismerőseim körében. Sokan közülük, meglepő módon, többszöri megcsalást is megbocsájtottak, csak azért mert ... s mindig van egy indok, pl. "megbocsájtottam neki, mert már minden megvolt vásárolva/ le volt foglalva az esküvőhöz", vagy "mert annyi éve együtt vagyunk már 5-6-10 éve, és nem akarom mással újrakezdeni", "oda lett volna a lakás fele, mit kezdtem volna egyedül egy kicsi lakásban?"

"a család nagyon rosszul viselte volna" "ott a gyerkőc" . Én nem èrtem, oké a megcsaló fél valóban egy gyáva féreg a jelleméből eredendően és nem mer végetvetni a kapcsolatnak, de a másik miért tűri el? Mit fognak mondani vagy jaj nem lesz elég pénzem, ez a mai világban tényleg előrevalóbb, mint a saját becsületünk?

A megcsalással, főleg az ismétlődő megcsalással konkrétan a másik a földbe tipor, nyilván szó sincs őszinteségről, bizalomról, hűségről ne is beszéljünk...

Sokan mondták, hogy higyjem el, nincs hűséges férfi, akiről nem tudják az még nem bukott le, vagy nem adódott úgy lehetősége de nincs olyan férfi, aki ne unna meg x idő múlva.

Naív vagyok, tudom, de valahol mindig remélem, hogy ez nem így van és ha valami sz*r egy kapcsolatban, akkor vannak még emberek,akik akarnak hekyrehozni és nem belerúgni az egészbe.

Nekem komoly kapcsolataim voltak, 3 év, 7 év, véget értek, nem megcsalás miatt, de erősen elgondolkodtad, hogy nem voltam-e mrgcsalva és semmit nem vettem éyzre belőle.

Amúgy, ezen ismerősök fb és insta posztjaik pont az ellenkezőjéről árulkodnak: happy család, apuka benne van a programokba, a pasija mennyire megbecsüli, ide-oda viszi, csokor, ajándék... és ilyen összejövetelekkor megszakad a szívem, hogy úramisten, erre "irigykedem én akkor" , irigykedni mármint amikor felbukkannak ezek a posztok, ez jut eszmbe:" Milyen jó neki!" S mikor más van a dolog mögött, végtelenül ledöbbenek.

Ti hogyan tapasztaljátok ezt a témát? Érdekelnek személyes sztorik is.



júl. 23. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Üdvözlünk Magyarországon!
júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Az ember mint olyan, nem monogámiára van kitalálva, pláne nem 80 évig élésre. Sztem semmi rossz nincs abban, ha olykor mással is vagyunk.
júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
#2 csak az a baj, hogy a többség nyíltan porig alázza a párját és még büszke is magára. Ahelyett, hogy titokban és kussban csinálná.
júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy ha megcsalásig jutna egy kapcsolat, akkor inkább váljanak el az útjaik.

Az lenne a tisztességes, nem átcseszni a másikat és a háta mögött.


Éljenek legyen az ember többel is, de akkor ne maradjon kapcsolatban.

júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Csak sokszor aki csal és hazudozik, az el is hiszi, hogy amit tesz az normális és ő igenis egy tisztességes ember, a másik alak a gané, akit csal. Így belemegy az ezredik kapcsolatba vagy családot alapít és ugyan úgy csinálja.
júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerinted milyen jellem - mindenekelőtt ember- lehet az, aki nem képes az állatias ösztönein és vágyain uralkodni?

júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5


igen...


a kedvencem amikor azt hibáztatják, hogy a párom nem foglalkozik velem nem jó a kapcsolat stb stb...ezért meg is érdemelte..

júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Eddig az összes barátnőm megcsalt.

Sokáig sopánkodtam, hogy miért, egyszerűen azért, mert ilyenek a nők....és a férfiak is.

Én előbb égnék el az eleven tűzben, minthogy hűtlen legyek, nekem akkora lelki és fizikai megterhelés lenne, hogy megcsaljam a barátnőm, hogy összeroppannék alatta. Én ilyen vagyok. És nehéz szembesülni azzal, hogy az emberek 99,9999999999999%-a pedig nem ilyen mint én.

Na ezt krva nehéz elfogadni, hogy amikor belemegyek egy párkapcsolatba, már előre tudom, hogy a végét a hűtlenség fogja okozni, és nem az én részemről. És már megmondom őszintén, nagyon kezdem unni ezt a nőktől, hogy amint elmúlik a szerelem, nem alakul át náluk mély kötődéssé, igazából semmivé, hanem jön egy jobb pasi és elcsábítja őket, elegem van ebből. És krvara unom, idegesít és már oda jutottam, hogy gyűlölöm magam, hogy képtelen vagyok hűtlenségre, szánom, bánom, utálom, megvetem átkozom, hogy ilyen a személyiségem. Mennyivel könnyebb lenne az életem, 1-2 évig oké, ott a szerelem a rózsaszín köd, aztán mennék félredugni, ohhh, sokat adnék azért ha ilyen lehetnék. Gondolom a női tábor is tudna mesélni a hűtlen férfiakról, mert sok a hűtlen férfi is, csak hát ez van, vannak hűségesek, vannak hűtlenek, vannak kevésbé hűségesek, mert ma már a hűség fogalma is átalakult, ma a hűség az már nem azt jelenti mint 10-20 éve, ma már ez ilyen felszínes sallang, hogy "hát jahh...hűséges vagyok" de attól függetlenül 16 fiúval írok, meg flörtölök meg stb stb.....


Kiégtem. F

júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 10-20 éve sem volt sajnos hűség csak ma már több a kommunikációs csatorna.
júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hűséges emberek, még akkor is, ha minden szar
júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!