Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi gondoltok arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gondoltok arról, aki közvetve részt vesz megcsalásban? Voltatok már együtt így valakivel, akinek közben párja volt?

Figyelt kérdés

Szoktatok titkos alkalmi szex kapcsolatot létesíteni, vagy mondjuk extra baráti (szeretői) viszonyt folytatni olyan emberrel, akiknek közben van párkapcsolata (felesége/férje, barátja/barátnője)? Ha igen, nem zavar a tudat, hogy veletek csalja az illető a párját? Vagy ezt elítélitek és nem tudtok ebben a tudatban nyugodtan együtt lenni valakivel?


Szóval az én helyzetem, hogy találkoztam egy férfival, akinek van élettársa. Mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Én alapból nem szoktam csak úgy alkalmizni, de néha azért én is kívánom a szexet és a testi örömöket, vele pedig tök jó volt a hangulat, az összhang, baráti viszony alakult ki mondhatni. De közben bennem van, hogy velem csalja a párját.

Állítása szerint azért, mert a párja egyáltalán nem kívánja vele a szexet, teljesen frigid, nem tud vele erről beszélni a férfi, nem engedi magát sehogy sem. A férfi szereti és már 8 éve vannak együtt, nem akar vele szakítani, de közben neki lennének szexuális igényei, amit a párjával nem tud megélni. Hiába beszélt vele erről többször finoman és durvábban is. Még terápiát is javasolt neki elvileg. De a nő hajthatatlan, szerinte így normális, neki így jó. Tudom ez nem menti fel a férfit, ettől ez még megcsalás. Én próbáltam meggyőzni, hogy beszéljen a párjával őszintén, és kérje az engedélyét, hogy másokkal is lehessen együtt a szex miatt, mert ez nem helyes. Fordított helyzetben nekem sem esne jól. De nem akar vele erről beszélni, mondván úgy sem értené meg. Sajnálom nagyon a helyzetet, de közben én rosszul érzem magam.



júl. 23. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Q nők ezt teljesen jól tudják kezelni, sőt, a nőket szexuálisan és ego oldalról még be is indítja, hogy van párja a pasinak, mert a női ego ilyenkor szárnyal, duzzad, hogy "igen, ez az, vagyok olyan szexi, szép, vonzó" hogy kitudja "ütni" a párját és most engem farkal nem pedig őt.


A férfiak eléggé undorodnak ettől, hogy olyan nővel legyenek akinek pasija van, ez nekünk nagyon nem okés, nem szeretünk használt zoknit húzni. Tehát a nő esetleges spermás puncijaba betenni a farkunkat....ez nekünk nem oké.

júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

"Mi gondoltok arról, aki közvetve részt vesz megcsalásban? Voltatok már együtt így valakivel, akinek közben párja volt?"


Azt gondolom, hogy a megcsaló és a szerető egyaránt undorító giliszták. Nem voltam és soha nem veszek részt ilyesmiben.

júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha rosszul érzed magad a szituáció miatt, akkor ez nem neked való.

Kérdésre válaszolva, igen volt benne részem, titkosban alkalmilag, es hosszabb viszonyban is 2 és félévi tartott kb.A házassagomnak jót tett, és mindig kielégülve mentem haza, a férjem nem kívánta akkoriban

Szexre kellett mást nem tudtam elkepzelni vele..

júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki megteszi, azt nem zavarja. Anno olvastam egy üzenetváltást az exférjem és a szeretője közt, a szerető azt írta, hogy p*nás szájjal fog engem megcsókolni délután a férjem.
júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
4es azért olvasni gondolom rosszul esik
júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

#5 Rosszu esett, igaz hónapokkal később került hozzám az üzenet, már nem éltünk együtt (pont a sok átverés miatt).

De amikor együtt voltunk, akkor teljesen véletlen láttam olyat, hogy a csaj éppen azt kérdezte, hogy ott van e az a k*va (én). Ez volt a lebukás pillanata, addig csak gyanakodtam.

júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6os jesszusom. Remélem kidobdtad a francba a férjed. Megérdemlik egymást az ilyen férgek.
júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ki ám.
júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Állítása szerint azért, mert a párja egyáltalán nem kívánja vele a szexet, teljesen frigid, nem tud vele erről beszélni a férfi, nem engedi magát sehogy sem."

Nem kell minden jöttmentnek mindent elhinni... 🤣

Miért gondolod, hogy aki otthon hazudik, az pont neked nem fog? 🤣

júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9-esnek igaza van. Az ilyen hazudozik össze-vissza és sajnáltatja magát. Exem is azt írta a szeretőjének, hogy nem szexelünk, holott minden nap volt szex. Nyilván a lebukás után már nem.

Meg hogy nem főzök, aztán minden egyes nap otthon várta a meleg étel.

júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!