Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban vagy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban vagy komolyabb párkapcsolatban volt olyan megcsalásotok ami nem derült ki ?

Figyelt kérdés
Megbántátok ?

júl. 8. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Viszont a páromnak (első igazi nagyon komoly és hosszú kapcsolatom) volt, ami sok év után derült ki. Ugyanúgy fájt, mintha akkor történt volna. Tönkre is ment a kapcsolatunk, pedig próbáltam túllépni rajta. De mindig eszembe jutott újra és újra.

Én meg nem vagyok ilyen megcsalós. Ha valami problémám van, akkor elmondom, nem zárom magamba. Annyira meg nem tud senki sem hirtelen elkábítani, elcsábítani, hogy pl. valami egyéjszakás kalandom legyen.

júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
Nem, nekem sem és a férjemnek sem. A megcsalás nem fér bele semmilyen kapcsolatba.
júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Persze, voltak kalandok többször is. Sose derült ki egyik se, meg kell válogatni a partnert. Nem bántam meg, jó élmények voltak.
júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
3-as akkor miért nem kalandorkodsz gerincesen egymagadban?
júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Persze, hogy volt neki. De én ezt elfogadtam, ugyanis minden nő ilyen, nem problémázok rajta, nyugodt vagyok, biztos a kapcsolatunk, érzelmek vannak, közös a célunk.

Szakítani azért nem szakítok, mert minden nő ilyen, hogy félrekur, amelyik meg nem, az fél vagy max 1-2 évig bírja, mert elmúlik a szerelem és a nő megy keresni új szerelmet.

Szóval nézőpont kérdése.

Én teljesen megértem az #1 válaszolót, ő biztos vagyok benne, hogy nő, és a pasija csalta meg. Csak azt nem tudja az #1 hogy ő is egy hűtlen, ha még nem volt az, majd az lesz, csak idő kérdése. F

júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem az első pasim csalt meg anno, sosem derült ki, de minden jel arra utalt.
júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
5: teged tobbszor olvastalak mar ebben a temaban, es egyvalamit nem ertek. Magabiztosan allitod, hogy MINDEN no ilyen, es nem ismersz olyat, aki nem ilyen lenne. Kerdesem a kovetkezo, a ferfiakrol mi a velemenyed ilyen teren? Ok mindig husegesek? Hovatovabb, minden ferfi az? Vagy mindegyik hutlen? Valoban ki lehet ezt jelenteni ilyen sziklaszilardan egy bizonyos nemrol, hogy az mindig felrekur es kesz?
júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Noha erkölcsi öngyilkosság ezen a gerinctanulmányok uralta oldalon bevallani, igen, az első házasságomban megtörtént. Nem bántam meg, mert bár nem lett belőlünk semmi, ez a liezon ébresztett rá, hogy elhibázott 18 év után semmi keresnivalóm az exem mellett.
aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es, szerintem a másiknál sose lehet biztosra tudni, csak magunknál.
aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!