Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem hosszú hónapokon keresztül, miközben a gyerekeinket neveltem és terhes voltam. Most egy közös utazásra megyünk . Ez hogy össze leszünk zárva gyerekek nélkül , helyre tudja hozni a kapcsolatot vagy így csak nehezebb lesz?

Figyelt kérdés
júl. 20. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem mennék, viszont elválnék!
júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem is értem, mit gondoltál. Tudom, hogy rohadt nehéz anyagilag is, de meddig hagyod még alázni magadat? És miért ezt a példát kell mutatni a gyerekeknek? És miért gondolod, hogy ha a férjed azt látja, nálad nincs következménye ilyen súlyú dolgoknak, akkor nem fogja megtenni megint?
júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy utazgatnék vele ezek után.
júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Te pitizel a kapcsolatért?
júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmi jóra ne számíts, sajnos.
júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért alázod meg magad?

Menne a fene...vigye el a hancúrpajtiját magával

júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nektek is jár még egy esély. Mit veszíthetsz?

N

júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

9!

Még egy egyszeri botlást sem néznék el nem hogy egy hosszú távú félredug*st miközben terhesen neveltem a gyerekeinket.

Gondolom a szeretőnek be lett itt is adva hogy anyuka egy házisárkány és éve óta nincs szex.

Tipikus...csak kósza punci kell

Te ennyire még tudnál alázkodni?

júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Végig csalja, aztán még utazgat meg szexelget vele. Jutalmazás..ezek után bármit megtehet amit nem szégyell.
júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy a nyaraláson is félre fog dugni valakivel,az ilyeneknek ez a vérében van.
júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!