Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik ezt miért? Nem értem..

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ezt miért? Nem értem..

Figyelt kérdés
Adott vagyok én 28 éves nő, van 2 gyerekem és egy "férjem" akivel már nem vagyunk együtt, de együtt élünk a legnagyobb barátságban. Szóval vagyok én és volt egy pasi akivel egy szextárskeresőn ismerkedtünk meg. Nem adtam magam neki több mint egy hónapig. Ami azt jelenti hogy csak barátilag beszélgettünk. Bepróbálkozott többször de hárítottam. Ezt azért tettem , mert mint elmondta kapcsolatban van, ami nagyon rossz. De ahogy beszélgettünk egyszerűen nem tudtam neki ellenálni. Szóval 1 hónap után azt mondtam legyen és ismerkedjünk rendesen. Nagyon boldog volt miatta. Akkor 2 hétig éjt-nappalá téve beszélgettünk, szexuálisan flörtöltünk, képek és társai. Aztán hirtelen egyik napról a másikra azt mondta , hogy felhagy ezzel. És megjavítja a kapcsolatát. Szépen elbúcsúztunk egymástól. Nagyon rosszul esett mert őszintén én bele zúgtam. Aztán 2 hétig semm, majd egyszer csak visszatért. Nagyon hiányzom , érez valamit és társai. Olyan volt mint még soha senki. Sokat beszéltünk videón és próbáltunk egy találkozót összehozni. Ami nem volt túl sikeres. Mert elég nagy a távolság közöttünk. Aztán egyik napról a másikra megváltozott. Nem akart vidizni sem, és már nem úgy beszélt velem mint korábban. Mondtam neki hogy érzem , hogy valami nem oké. De azt mondta nincs semmi baj. Aztán elmaradtak az üzik, és már vissza sem írt. Most megint helyre akarja hozni a kapcsolatát. Tudom, hogy gáz vagyok, de nagyon szarul érzem magam. Miért csinál ilyet egy pasi?

júl. 18. 15:37
1 2
 11/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Van melletted más opció is,és a vele való kapcsolata határozza meg a hozzád való viselkedést.
júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy indítottatok, hogy jaj,meglàttam a Marika melleit gépelés közben és beleszerettem, hanem egy àtkozott szexpartnerkeresőn...

Mégis mire szàmítottàl?!🤔

júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Szextárskeresőn szexpartnert keressél, ne szerelmet!

Szimpi valaki, találkoztok, szexeltek egy óriásit, elköszöntök, te mész jobbra, ő balra.

Ez a pasas nem szexpartnert keres, csak olyan nőket, akikre recskázhat.

Lehet, hogy egy egzisztencia nélküli, nincstelen senki, te meg már beleszerettél és kapcsolatot vizionálsz anélkül, hogy valaha is találkoztál volna vele élőben, láttad volna hol lakik, mi a munkája. Annyit tudsz róla, amit hazudott neked, ami lehet éppenséggel igaz is, de semmi jelentősége.

júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!