Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ezen ti is megsértődtete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ezen ti is megsértődtetek volna? Nem értem mi volt ebbe olyan sértő?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy pasival neten keresztül, és valahogy az elején nem jött szóba a korunk. És egyszer rákérdeztem, és kiderült, hogy ő 39 éves, én pedig 18. És azt mondta, hogy őt nem zavarja, és akkor én mondtam neki, hogy "megbolondultál? az apám is lehetnél!". Erre meg ő úgy megsértődött, hogy köszönés nélkül kilépett, törölt és le is tiltott. :D

De nem értem ebbe mi volt olyan sértő? Ti is megsértődtetek volna?


2015. jún. 7. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
a korkülönbség valóban túl nagy volt, de ezt kicsit kedvesebben is közölhetted volna
2015. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Én nevettem volna a dolgon. :D Bár még csak 27 vagyok.
2015. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Csak beletiportál a férfihiúságába, hogy ennyire leöregezted. De nyugi, nem kár érte. Minden érett férfi szereti a fiatal lányokat.
2015. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor is egy köszönés fájt volna neki, több napi beszélgetés után?? Meg minek tiltott le? Azt hitte majd ezek után még ráírnék vagy mi értelme volt a letiltásnak?? Egyszerűen nem értem....
2015. jún. 7. 16:13
 5/8 RRR ***** válasza:
8%

hiúság férfi a neved:DDDD


szerintem nem voltál sértő

én nem

2015. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

A 3-mas véleményét adom. Amúgy ezt én is tapasztaltam már jó párszor, hogy egyébként pofátlanul nyomulnak a fiatal csajokra, mikor pedig azt a választ kapják, hogy "bocs, de nekem egy ilyen idős pasi nagyon nem pálya", akkor átmennek hisztis p*csába. Nem érdemes vele foglalkozni. Egyébként meg attól, hogy manapság szinte természetes dologgá vált, hogy fiatal lányok pénz meg egyéb dolgok miatt koruktól jóval idősebb pasikkal vannak együtt, még nem mindenkinek ez a normális, és ezt főleg egy ennyi idős (feltételezhetően érett, értelmes) pasinak tudnia kéne, vagy legalábbis elfogadni, és a helyén kezelni. Ha ennyire sem képes, akkor meg így járt, nem érdemes sajnálni. Keresgéljen a saját korosztályában, és nem fog ilyen választ kapni.

21/L

2015. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megsértődött csak kiderült számára hogy ebből nem lesz semmi és nem akart meg egy "viszlát"-nyi energiát se rád pazarolni. Inkább folytatta a beszélgetést a többi 5 lehetséges partnerrel/áldozattal :) akikkel veled párhuzamosan ismerkedett.
2015. jún. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De akkor is minek kellett letiltania? Úgysem írtam volna rá, ezt ő is gondolhatta... De hát jól van, ha ő ettől most jobban alszik... :D
2015. jún. 8. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!