Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik ezt miért? Nem értem..

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ezt miért? Nem értem..

Figyelt kérdés
Adott vagyok én 28 éves nő, van 2 gyerekem és egy "férjem" akivel már nem vagyunk együtt, de együtt élünk a legnagyobb barátságban. Szóval vagyok én és volt egy pasi akivel egy szextárskeresőn ismerkedtünk meg. Nem adtam magam neki több mint egy hónapig. Ami azt jelenti hogy csak barátilag beszélgettünk. Bepróbálkozott többször de hárítottam. Ezt azért tettem , mert mint elmondta kapcsolatban van, ami nagyon rossz. De ahogy beszélgettünk egyszerűen nem tudtam neki ellenálni. Szóval 1 hónap után azt mondtam legyen és ismerkedjünk rendesen. Nagyon boldog volt miatta. Akkor 2 hétig éjt-nappalá téve beszélgettünk, szexuálisan flörtöltünk, képek és társai. Aztán hirtelen egyik napról a másikra azt mondta , hogy felhagy ezzel. És megjavítja a kapcsolatát. Szépen elbúcsúztunk egymástól. Nagyon rosszul esett mert őszintén én bele zúgtam. Aztán 2 hétig semm, majd egyszer csak visszatért. Nagyon hiányzom , érez valamit és társai. Olyan volt mint még soha senki. Sokat beszéltünk videón és próbáltunk egy találkozót összehozni. Ami nem volt túl sikeres. Mert elég nagy a távolság közöttünk. Aztán egyik napról a másikra megváltozott. Nem akart vidizni sem, és már nem úgy beszélt velem mint korábban. Mondtam neki hogy érzem , hogy valami nem oké. De azt mondta nincs semmi baj. Aztán elmaradtak az üzik, és már vissza sem írt. Most megint helyre akarja hozni a kapcsolatát. Tudom, hogy gáz vagyok, de nagyon szarul érzem magam. Miért csinál ilyet egy pasi?

júl. 18. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen, hogy “egy pasi” meg “a pasik”. Van ez a személy, aki tudja, hogy tilosban jár és bár érzi, hogy van köztetek ami van, alighanem nagyon erős bűntudata van. És akkor ezzel ki is bogoztuk a szálakat.
júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert az ilyen se veled se nélküled mozaikcsaládos baromságoknak nincs értelme. Vagy ismerkedj valakivel, vagy ne! Vagy legyél valakivel együtt, vagy ne! Vagy zárd le, vagy ne! A félmegoldás nem megoldás.
júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kalandok tartják őket a házasságban. Az asszony valószínűleg megcsinál otthon kb mindent csak az intimitás nem olyan.


Könnyebb találni valakit akivel ezeket a vágyakat kiéli, mint otthagyni a feleségét, aki viszi a közös vagyon felét és újra neki kell magáról gondoskodni (főzés, háztartás vezetése, vásárlás stb.).


Ezért kezdeményezik a nők a vallások nagy részét, mert ezt a kényelmes akármit ami otthon van nem fogja otthagyni csak úgy egy bizonytalan valamiért.

júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Ahj kérdező, annyira szomorú vagyok hogy ezeket az alapvető dolgokat sehol nem tanítják, sehol nem beszélnek róla és nagyon sok nő emiatt h_lyére van véve, mert képben sincsenek azzal hogy mi az ami körülöttük történik. Kérdező. Egy pasi akkor hazudik ha beszél. Igen, már most érzem hogy ez egy bicskanyitogató téma lesz. De nem érdekel, maximum le leszek pontozva, viszont segíteni szeretnék. Akkor kell hinni egy pasinak ha tesz és cselekszik. Nem akkor ha üres szavakkal dobálózik, mert senkinek nem esik nehezére leírni 2 szép mondatot. Ez egy alapvető szabály. Az a baj, hogy nincs tartás benned. Azért, mert nem adod neki 1 hónapig magad az nem azt jelenti hogy értékes leszel. Akkor leszel értékes ha érted kell tegyen valamit, hogy van egy igényszinted és az alá nem adsz. Persze jó hogy úgy gondolod hogy nem kéne 2 után a lepedőt gyűrni vele, ez egy teljesen jó irány, de szerintem édeskevés ahhoz hogy valami nagyon komolyat lásson benned. Az udvarlás nem a neten csevegésről szól, hanem arról hogy jön, bizonyít, meglep, lesi a kívánságaidat és próbál annak eleget tenni, ott akar lenni ahol te, ha virágot szeretnél akkor kaszálja a rétet és ha a virágos 10 perc múlva zár akkor ő sprintel a virágoshoz, mert te virágot szeretnél. Lehet mondani hogy ez amit leírtam lányregény, de nem, mert egy igazán szerelmes pasas ilyen:D

Másrészt. Kapcsolatban van. Mit vársz tőle? Valszeg a másik nőt se szereti, de ha tőled odalenne akkor szerinted nem hagyott volna ott csapot papot és tette volna már rég ki a nőjét? Dehogynem. Mindkettőtöket használ, mert megteheti, mert te hagyod neki, akkor jön vissza hozzád 2 szép mondatért cserébe amikor akar, a nőjével meg kényelmes, mert mossa a ruháit és finomat főz neki. Benned a szeretőt látja. Ez a jelenlegi helyzet, egyikőtök sem értékes számára, csak hasznos, mert mindketten ellátjátok azokat a feladatköröket amire neki szüksége van. És nem fog ez változni kérdező, ne reménykedj, sajnálom. Nem fog hirtelen szerelembe esni, ha eddig nem esett. Nem leszel hirtelen neki te a világ közepe ha eddig nem lettél. Itt arról van szó, hogyha kanos akkor itt vagy te, ha kiélte magát akkor eltűnik és ez megy újra és újra és te nem veszed észre. Keress egy szingli pasit kérdező és ne halld meg amit mond csak abban az esetben ha van mögötte tettlegesség is.

/N

júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azért amiért te. Mert szar a kapcsolata és szórakozni akar. Most komolyan mire számítottál? Egy szexpartnerkeresőn ismerkedsz, de kéreted magad, meg olyanokkal írogatsz akik a világ másik felén laknak. Ha dugni akarsz, akkor ne szórakozz hónapokig, ha meg kapcsolatot akarsz, akkor válj el normálisan és ismerkedj normálisan, lehetőleg olyannal, aki elérhető távolságban van.
júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hétig egyikre veri, 2 hétig másikra. Neki teljesen elég az online is. A kapcsolatával meg csak bevédi magát, hogy ne kezdjenek nyomulni. Meg kinek ilyen nő mégis?
júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
*kinek kéne
júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen ismerkednék veled kérdező☺️
júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szextárskeresőn nem udvaroltatni kell magadnak. Oda azért mész, hogy alkalmi szexpartnert találj. A pasik is azért vannak ott. Nem kapcsolatot keresnek. Azt hiszi szórakozol vele, hát ő is azt teszi veled. Amikor úgy látja megkaphat, kedves veled, de hamar elunja ha nem lesz semmi belőle.
júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
A legvalószínűbb forgatókönyv, hogy másnak is csapja a szelet és vannak más játékosok is a képletben. Te meg hol beugrassz helyettük, hol nem.
júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!