Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belelehet fáradni a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet fáradni a szeretői viszonyba?

Figyelt kérdés
Abba hogy két felé oszd a figyelmed, hogy azon agyalsz hogytudnal vele talalkozni, hogy arra figyelj ne bujkál le. Hogy sokszor fáradt vagy mert a munka a szerető és a Család leszívja az egész energiád.

#energia #szerető #Két tűz közt
júl. 9. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Én próbáltam szeretőzni, de aztán 2 alkalommal is jöttek az érzések a hölgyek felől. Na én ott kezdtem el a koptatást. Elején az van, hogy "jaj nem vagyok tini, dehogy leszek szerelmes. Nem túrom fel a házasságod". Aztán meg jön a "kavarognak az érzések bennem", hajnali hívás, mert részegen úgy gondolta ez jó ötlet. Vagy az egyik pl. minden gondját baját részletesen ecsetelgette, amivel úgy voltam h "lesz.rom, nem haverkodni akarunk nem?". Szóval fárasztó igen.
júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Olvasva a válaszokat néha tényleg nem értem, hogy miért nem örömlányhoz fordultok… ott tiszta sor minden, pénzért teszi, nincsenek érzelmek… de fizetni nem akartok, de ingyen legyen punci…. Igénye ne legyen a hölgynek semmire…. Hat ez sajnos nem így működik!! Egy nő nagyon hamar elkezd kötődni, ha szexelsz vele! Nem tárgy, nem lyuk, hanem érző, hús vér ember!

Ma szeretői viszonyba igen el lehet fáradni és ki lehet égni. Ezért kell abban is “szerződés”, szabályok, melyeket közösen fejtettek le. De maga a kettős élet, a hazugság és a kihasználás nagyon romboló és bántalmazó a személyiségre

aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12 ez valahol jogos lenne, de valamiért a prosti mégis tiltólistás. Ott vannak a nemi betegségek, meg agyon vannak használva.


Azért jobb egy olyan nővel szeretői viszony, aki szintén foglalt, mert akkor egyelő szintről indultok. Nem "agyonhasznált" mert pl. bevallja, hogy nem csalta meg még a párját mással.

aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12. "Olvasva a válaszokat néha tényleg nem értem, hogy miért nem örömlányhoz fordultok"


A kettőt nem lehet egy lapon említeni. Volt itt nem egészen régen egy kérdés a témában, alaposan ki lett vesézve.

Érdekes, hogy mindkét esetben egy hús vér emberrel történik a dolog, mégis teljesen más megítélés alá esik a nőknél. A prostizás erősebb társadalmi tabu. Szeretőzés meg hát...

Hagyjuk. Amúgy én egyiket sem csinálom, nem véletlenül.

aug. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13, sosem lesztek egyenlő szinten, mert a legtöbb nő érzelmileg elkezd kötődni ahhoz, akivel szexel! A nőnek a szeretői viszony csak a legritkább esetben szól csupán a szexről. Ennek a vége sírás és sérülés az esetek nagy részében a női oldalról! Ha szex kell, akkor gumival menj hivatásoshoz! Ne legyél önző!
aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 az egyenlő szintet arra értettem, hogy ő is házas és én is. Valószínűleg nem csinálja ezt éjjel nappal, mindig mással.


A kva meg pont igen. Neki csak a pénzed kell. Az meg egy férfinak nem túl imponáló.

aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, semmi sincs ingyen! Az örömlánynak ez a munkája, valakinek a hivatása…. Egy szeretőnek más igénye van. Ez is lehet pénz, lehet érzelmek, a kapcsolat valamilyen formája. Egy biztos, hogy ingyen senki nem teszi szét a lábát senkinek és nem kockáztatja a házasságát! Egy viszonynak is a kölcsönösségen kell alapulnia,, különben nem jó benne lenni és szakítás lesz a vége. Volt már szervetői viszonyom, de még ott is, ahol inkább a szex volt, megbecsültek! A beszélgetés alap volt. Teljesen basic.
aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!