Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belelehet szeretni valakibe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet szeretni valakibe a jó szex miatt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel szexelünk 3 hónapja, és számomra vele a legjobb a szex amit eddig átélhettem valakivel. Azt érzem teljesen függő lettem rá és minden egyes gondolatomban ő van, nem bírok megszabadulni attól, hogy őrá gondoljak és nagyon kívánom őt és vagyok rá. A hangjára, hogy lássam őt és érezhessem. Ez szerelem?
2019. jún. 14. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Soha nem akarnék kapcsolatot egy olyan nővel, aki nem tudja helyesen leírni: bele lehet szeretni.
2019. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
A másik meg, hogy eddig MINDEN nő jónak tartotta magát szexben, kivéve az a kettő, akiknek én vettem el a szüzességét. Ehhez képest egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány volt jó... A minta mérete 18.
2019. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Telórol irtam véletlen kimaradt egy szóköz, de ugy latszik itt csak féltékeny pasik tudnak kötekedni a helyesírás miatt...
2019. jún. 14. 16:56
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Bele lehet, miért ne?
2019. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Féltékeny pasi? Nő vagyok :D 3-as válaszoló.
2019. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mire kéne féltékenynek lenni? Azt se tudjuk, hogy nézel kis, simán lehetsz egy ocsmány trampli is.
2019. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Arra, hogy a te teljesítményedet senki se dícsérte.
2019. jún. 14. 17:04
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

#2 ugyanez igaz a férfiakra is.


Én is lettem már jó szex + szellemi összhang miatt szerelmes, ez normálisy

2019. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem bele lehet szeretni, de nem annyira a másikba lennél szerelmes, mint azokba az órákba (ha van ilyen), amiket vele szexelsz. A mindennapok problémáit a szex csak ideig-óráig oldja meg, aztán jön, hogy "eddig nagyon jó volt a szex is vele, meg minden, de most...".

Ffi.

2019. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Bele lehet, ha annyira alacsony az illető önismerete, hogy összekeveri az erős szexuális vonzalmat a szerelemmel.. Rengetegen vagytok, egyáltalán nem furcsa.
2019. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!