Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek nyomorult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nyomorult vagyok?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, szeretem a nőket de nem találok olyat akivel minden klappol.

Ha olyan nő aki külsőleg kifogástalan de az ízlése és a viselkedése taszít. Ha nem a külseje fog meg akkor pedig elérhetetlen.

Pedig házias vagyok, sportolok, jól keresek, szenvedélyes vagyok, nem vagyok ronda sem elhízott.

De még sem találok egy olyan bolond nőt aki szereti az elvont zenéket, filmeket és mûvészeteket. Külsőleg egy 5-6-os. Az ágyban bevállalós és nem nyàávog ha új helyeket akarok felfedezni rajta.

Okos, de nem lekezelő.


Valahogy azt érzem hogy velem ban a baj.

Lehet hogy nyomorult vagyok és nem vonzódnak hozzám?

Sok pasit láttam már akik hiába pedáloznak nőknél, folyton kikosarazàk.

Azt vettem észre hogy a legtöbb nő nagyon elutasító még ha nincs oka sem.


Esetleg nem látom ami nyilvánvaló.



2019. jún. 12. 03:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt vettem észre hogy a legtöbb nő nagyon elutasító még ha nincs oka sem."


Ezzel a szemlélettel nem csoda, ha a kutyának se kellesz. Azt, hogy kinek mi oka van arra, vagy hogy van-e egyáltalán rá oka, hogy nem kellesz (vagy más nem kell) neki, azt nem te döntöd el, sőt, beleszólni sincs semmi jogod. Annak a másik embernek csupáncsak a teljes privát szférája, testi integritása és az egész további élete múlik azon a bizonyos döntésen, amelyre szerinted nincsen oka.

Senkinek sem dolga, hogy segítsen a szexuális és szociális nyomorodon. Ez nem erről szól.

2019. jún. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igen, nyomorult vagy, és ezt teljes mértékben egyedül csak saját magadnak (és a mentalitásodnak) köszönheted.
2019. jún. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

"és nem nyávog ha új helyeket akarok felfedezni rajta"

Igen.nyomorult vagy.

2019. jún. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Külsőleg 5-6-os" - na ezzek a kategorizálgatással,besorolgatással már el is ástad magad.


"Ágyban bevállalós és nem nyávog,ha új helyeket akarok felfedezni rajta" - a szexualitás mindenki magánügye,a legkényesebb terület. Az,hogy te így vélekedsz,hogy amiatt "nem kellesz" mert a csaj pl nem akarja seggbe dugatni magát,elég aberrált gondolkodás.


Valóban nem látod a nyilvánvalót. Azt,hogyha így kezeled a nőket,nem csoda ha inkább mellőznek.

2019. jún. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nocsak egy femináci is van velünk. :D

Te mondjuk pont a kutyának sem kellenél csak ha nagyon el lenne keseredve.

2019. jún. 12. 08:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásoddal van némi probléma.

Ha a pasim benyögné, hogy külsőre 10/5 vagyok, akkor nagyon megbántana.

Nem tudod, hogy miért elutasítóak a nők veled. Ennek valószínűleg oka van.

Te úgy állsz hozzá, hogy úgyis kudarc lesz, ez rossz. Ráadásul a kommented is elég bunkó. Ha vannak ilyen megnyilvánulásaid, akkor én szóba se állnék veled.

És igen, elég erősen úgy tűnik, hogy neked az anális szex is elvárás. Amit vagy szeret valaki, vagy nem. Nem lehet a szexben ilyet elvárni.

2019. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A hozzászólásod mindent megmagyarázott. Azért nem kellesz a nőknek,mert egyszerűen gyökér vagy,vagy a te szavaiddal élve nyomorult.


Ja,és én nem kellek senkinek? Kettőnk közül nekem van párkapcsolatom,ahogy elnézem neked pedig agybajod :D ;)

2019. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis sztereotípiák és kategorizálások. Hogy lehet már úgy ismerkedni, hogy előre megálmodod hogy milyen legyen? Az ismerkedés marhára nem így működik, de ez a torz fogyasztói világ ezt a szemléletet szülte. Az emberek élőlények, nem árucikkek.


Én amikor ismerkedtem, az úgy történt, hogy ha már beszélgettem egy lánnyal, az azért volt, mert volt közös hullámhossz. Majd az ismerkedés folyományaként egyre mélyebb területeket fedeztünk fel egymásról...


Bakker, ez nem úgy működik, hogy 1 nap alatt majd benyögjük egymásnak az elvárásainkat, beskálázzuk magunkat, aztán hajrá! Sőt, lehet hogy nem tudunk kiváltani egymásból bizonyos dolgokat, vagy lehet hogy pont olyan dolgokat élünk meg, amikről addig nem is tudtunk.


"Legyen a szexben bevállalós". Na, üregem most olyat mondtál, amit a férfiak 99%-a fontosnak tart valahol. Ez a szex téma sem a párkapcsolatodról vagy a lányról szól, hanem a TE önzőségedről. A másik meg ugyanolyan nevetséges, mármint amiket te magadról állítasz. Képzeld, a férfiak többsége pontosan ugyanolyan véleménnyel van magáról.


Sportolok... ugyan már, kommersz kategória, legyen neved abban a sportágban. Így ez gagyi. Házias vagy. Nevetséges, az hogy elmosod magad után a poharat, még nem jelent semmit, ennek természetesnek kellene lennie.

Jól keresek. Relatív. Szenvedélyes vagyok. Vicc kategória, a férfiak zöme ugyancsak szenvedélyes ha a szexről van szó. Persze ez is csak az elején van, utána a többségük unalmassá válik. Nem vagy elhízott, ronda. Relatív, egyébként meg a te személyes szocproblémád.


Gyenge, kommersz ember vagy. Ha nem így lenne, már párkapcsolatban lennél.


A legjobb az egészben, amikor a hozzád hasonlók a közönség elé tárják az elvárásaikat, legfőbbképpen hogy a lány legyen bevállalós a szexben! :D :D :D


Ó hogyne... :D

2019. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem leszel homi? :) Akkor más is felfedezhetné a szűk kis segglukad. Lehet hogy élveznéd. Legyél bevállalós ne nyavajogj:)
2019. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szűk körben mozogsz. Haverokkal el szoktatok járni valahová? N
2019. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!