Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek nyomorult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nyomorult vagyok?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, szeretem a nőket de nem találok olyat akivel minden klappol.

Ha olyan nő aki külsőleg kifogástalan de az ízlése és a viselkedése taszít. Ha nem a külseje fog meg akkor pedig elérhetetlen.

Pedig házias vagyok, sportolok, jól keresek, szenvedélyes vagyok, nem vagyok ronda sem elhízott.

De még sem találok egy olyan bolond nőt aki szereti az elvont zenéket, filmeket és mûvészeteket. Külsőleg egy 5-6-os. Az ágyban bevállalós és nem nyàávog ha új helyeket akarok felfedezni rajta.

Okos, de nem lekezelő.


Valahogy azt érzem hogy velem ban a baj.

Lehet hogy nyomorult vagyok és nem vonzódnak hozzám?

Sok pasit láttam már akik hiába pedáloznak nőknél, folyton kikosarazàk.

Azt vettem észre hogy a legtöbb nő nagyon elutasító még ha nincs oka sem.


Esetleg nem látom ami nyilvánvaló.



2019. jún. 12. 03:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

" Az ágyban bevállalós és nem nyàávog ha új helyeket akarok felfedezni rajta."


Örülnél egy olyan bevállalós barátnőnek, aki szeretne beléd hatolni egy felcsatolható pénisszel?


Az ötlet hallatán "nyávognál", vagy lemennél pucsítós kutya pózba?

2019. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Kérdező. Nekem úgy tűnik, hogy egyedül te vagy itt elkeseredve és nem bírod a kritikát. Honnan tudod, hogy nincs okuk a nőknek a visszautasításra? Ha nem tetszel neki, az egy ok. Ha nem akar kapcsolatot, az is egy ok. Ha épp rohadtul nem kiváncsi senkire, az is egy ok. Nem csak az lehet ok, ha valakinek párkapcsolata van. De különben sem tartozik senki magyarázattal egy idegennek.


Remélem te is bevállalós vagy és nem nyávognál, ha egy nő új dolgokat akarna kipróbálni rajtad. Ahogy neked vannak elvárásaid, úgy a nőknek is. Például nagyon sokan elvárják a női nemhezvaló normális hozzáállást, például hogy ne feminácizzák le, azért mert felszólal a tapló megjegyzéseket tevő férfiakkal szemben.

2019. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismét egy kérdés, ahol semmi lényegeset nem tudtunk meg, csak fényezted magad. Igen, veled van baj.

Ha egy nőnek azt mondod, hogy femináci csak mert leírta a véleményét akkor semni tisztelet nincs benned a nők iránt. Azért remélem anyáddal nem így beszélsz.

2019. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán nem szexobjektumként kellene a nőkre tekinteni, kérdező. Talán ha emberszámba vennéd őket, akiknek vannak érzései Több mint neked), nos, talán még az okot is elmondanák neked, hogy miért kerülnek mint a leprást.
2019. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!