Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nem durva ha a lány csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem durva ha a lány csak a fiú vállaig ér?

Figyelt kérdés
Szerintem durva és csúnya.

2019. jún. 9. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Csak szerinted. Szerintem meg nem.

Pl. anyukám 149 centi volt, apukám meg 183 centi. Anyukám haláláig, majdnem 37 évet együtt voltak.

2019. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem, nekem tetszik ha egy fiú magasabb nálam(157cm vagyok...)

Nem mondom, hogy 170 alatt nem jovok össze senkivel, mert párom épp 170 körül van, de tetszik, ha magasabb és egyben nagyobb is nálam a fiú

2019. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne durva? Nem másnak kell megfelelni...
2019. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem feltétlenül baj, mindenkinek más a "jó" és a "baj". Bár én szeretem, ha kisebb a magasságkülönbség, és "szemmagasságban" van kb. az arca és nem kell lefelé néznem...


De van aki pont ezt szereti. Bár engem - még kvázi magasként is - megmosolyogtat néha amikor a nő csak a párja kb. gyomráig ér. Nekik jó, engem nem zavar, csak kicsit furi.

2019. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
A gondolat durva, hogy ez szerinted durva.
2019. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Mégis mi lenne benne a durva? Szerinted csak olyanok jöhetnek össze, akik centire pontosan ugyanolyan magasak?

Ha mindketten amúgy szépek, hogy lennének együtt csúnyák?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Válláig? Látok gyakran ilyen kétméteres fazonokat is alacsony lányokkal. Na azoknak köldökéig konkrétan... Durva-e? Mit mondjak, ha már így kérdezed, szerintem is nevetséges, de hát tojok én rá, nem ütöm mások dolgába az orromat, mindannyiunknak megvan a maga baja, amin mások röhöghetnének.
2019. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a szép ha a fiú ér a lány válláig
2019. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A 6os pont rossz példákat linkelt....

Mindegyik csaj a fiú válla felettig ér. Én azokra célzok akiknek a fejük teteje Max a fiú vállaig vagy még addig sem er

2019. jún. 9. 22:08
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Az kb. 20 cm különbség,pont ideális.
2019. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!